«Моя мрія – виграти Євробачення для України», – Владислав Федоряка

Черкащанин переміг на «Чорноморських іграх»

Владислав Федоряка не уявляє свого життя без вокалу. Він співає естраду, поєднуючи її з технікою академічного вокалу. Вже зараз хлопець виграв більше 30 нагород, серед яких перемога на Чорноморських іграх. Проте його ціль – перемога на Євробаченні.

Мені 16 років. Я 10 років займаюся вокалом, почав співати ще в дитячому садочку.  

Не важливо, яке місце ти отримуєш на конкурсах, важливо те, як ти працюєш і оцінюєш свою роботу.

Моя перша серйозна перемога була на телевізійному дитячому пісенному конкурсі «Соловейко України». Там я отримав Кубок екс-президента України Леоніда Кучми. Мене потім за це в школі дразнили. Це найбільший кубок серед моїх нагород і найважчий.

Фото з офіційної сторінки фестивалю «Соловейко України»

У липні цього літа я переміг на фестивалі «Чорноморські ігри-2018». Цей конкурс був новою сходинкою в моєму житті. Після нього я переоцінив себе і свою роботу на сцені. Не думав, що пройду на цей конкурс, бо подав заявку в останній день.

Я виконував пісню Джоша Ґробана «Broken Vow». Вона про почуття, які стають з певним часом холодними. Я намагався донести до глядачів у цій пісні частинку з мого життя, моєї історії кохання. Це, на мою думку, найголовніше, щоб кожен знав, про що він співає. І тоді глядач оцінить тебе так, як ти очікуєш.

Зараз я співаю баритоном. Мені кажуть, що я схожий на Олександра Пономарьова. Кажуть: «ти – другий Олександр Пономарьов».

Фото з сайту Черкаської гімназії № 9

Більшість мого часу зараз займає музика. Раніше любив танцювати і… готувати.

Я закінчую 11 клас. Хочу вступити в Київський інститут музики імені Глієра або ж навіть в консерваторію.

Не важливо, чи став ти Народним артистом України, чи ні. Головне – як ти працюєш і який результат, щоб людям подобалося, що я роблю.

Моя мрія – виграти Євробачення, щоб воно знову відбулося в Україні.