Люди, старші 60 років, мають продовжити самоізоляцію. Але є виключення

Міністр охорони здоров’я розказав, в якому випадку людям за 60 можна виходити на роботу

Згідно з постановою уряду, люди з груп ризику, в тому числі люди старше 60 років, мають знаходитися на самоізоляції. Проте є виключення.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розказав, що у постанові чітко визначено, що люди старше 60 років підлягають самоізоляції.

«Там також є виключення, які стосуються перш за все людей, які працюють в органах державної влади, в органах місцевого самоврядування, об’єктах критичної інфраструктури або інфраструктури, яка забезпечує життєдіяльність міста: водопостання, електроенергетика, підприємства хімічної галузі тощо», – сказав міністр.

Степанов сказав, що такі люди можуть працювати та не бути на самоізоляції, але обов’язково мають дотримуватися встановлених в країні правил: носити маски, користуватися антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції.

«Ті, хто перебуває на пенсії, мають знаходитися у самоізоляції. Це робиться виключно заради здоров’я і життя цих людей. Якщо ми подивимося на летальні випадки, то понад 70 відсотків – це люди, які входять в групи ризику. В тому числі, і люди старше 60 років», – каже Степанов.

Він також додав, що з початком роботи в офісному приміщенні потрібно вимірювати працівникам температуру. А на площі 10 квадратних метрів перебувало не більше однієї людини.

Джерело: «Українська правда»