Масковий режим та чай лише у власні чашки: нові правила проїзду в «Укрзалізниці»

Із 1 червня в Україні відновлюють залізничне сполучення

Укрзалізниця врахувала всі рекомендації Міністерства охорони здоров’я та відновлює пасажирські перевезення. Як їздитимемо з першого червня, розповідають у компанії.

«Наразі у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послабили карантин, продаватимуться 50% місць. Тобто в одному купе буде перебувати не більше двох осіб. Поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Посилили і обробку постільної білизни під час прання. Таким чином ми зможемо забезпечити всі передбачені санітарні норми з урахуванням обмежень», – розповів в.о. голови компанії Іван Юрик.

Провідники будуть щогодини під час рейсу проводити прибирання: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні встановили санітайзер, яким зможуть користуватися пасажири.

«До відновлення перевізного процесу в новому форматі мають підготуватися не лише залізничники, а й пасажири. Зокрема, для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона», – пояснив Іван Юрик.

З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендують якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуть напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметь пасажирам у власний посуд.