Черкащина – у смартфоні. Для області створили туристичний додаток

У путівнику зібрали майже дві сотні об’єктів області

Для жителів і гостей області створили додаток «Подорожуй Черкащиною». У ньому зібрали інформацію про туристичні об’єкти та локації в області та нанесли їх на карту. Втілили путівник у життя департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та IT-компанія Everlabs.

Застосунок включає в себе 7️ категорій: парки і сквери, собори і храми, готелі і санаторії, музеї, культура та спорт, пам’ятки та об’єкти, де поїсти. Кожен об’єкт має фото, опис, адресу (й на Google maps також) і контакти.

«Наразі там 188 об’єктів. Ми намагалися по максимуму віднайти об’єктів у кожному районі. Ми не кажемо, що ці об’єкти – це все, що є в нашому регіоні. Щось з’являється нове, і ми не завжди можемо знати, що десь, наприклад, відкрили зелену садибу. Ми стежитимемо за оновленням інформації. Будемо намагатися якомога швидше вносити зміни», – говорить начальниця відділу економічного розвитку департаменту регіонального розвитку ОДА Віта Вдовиченко.

Інформація в додатку доступна поки що тільки українською мовою. В ОДА сподіваються додати ще й англомовну версію.

«Це як помічник для подорожувальника. Це не значить, що це має бути якийсь в’їзний турист. Це також для жителів регіону. Ми тут живемо, але можемо не знати, що в сусідньому районі є круті речі. А тут зайшли в додаток, маршрут проклали – і можете їхати по гугл-картах», – каже Віта Вдовиченко

Якщо департамент регіонального розвитку збирав і систематизував інформацію, то відповідала за технічне рішення IT-компанія Everlabs. Два роки тому вона вже розробляла додаток «Черкаси відкриті».

Як і тоді, свою роботу програмісти виконували безкоштовно. Керівник компанії Олег Пасько каже: у них не було бажання працювати з бюджетними грошима, але хотілося долучитися до розвитку регіону.

Оскільки проект волонтерський, то поки що є тільки додаток для платформи Android. У планах – і версія для користувачів Apple. В компанії чекають, коли з’явиться можливість залучити до проекту iOS розробника.

Наразі додаток працює в тестовому режимі.

Завантажити додаток можна тут.