Тільки місця для сидіння. Як працюватиме приміський транспорт на карантині

МОЗ дало рекомендації щодо перевезення пасажирів

З 22 травня в Україні планують перейти до другого етапу карантину. Він передбачає низку пом’якшень. Зокрема на маршрути має вийти міський і приміський транспорт. У зв’язку з цим Міністерство охорони здоров’я підготувало проєкт рекомендацій щодо перевезення пасажирів. Їх оприлюднили для громадського обговорення.

У документі йдеться, що перед початком робочої зміни в усіх працівників мають виміряти температуру. Тих, у кого вона понад 37,2˚ С або є ознаки респіраторних захворювань, до роботи не допускатимуть.

Водій, кондуктори та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу повинні бути в респіраторах або масках. Це ж саме стосується і пасажирів.

Перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння. У випадку міжобласного перевезення до регіону, в якому не послаблювали карантин, таке перевезення дозволяється в межах 50% від кількості місць для сидіння.

Перед кожним рейсом у транспортному засобі мають провести дезінфекцію, зокрема обробити місця контакту рук (поручні, місця сидіння). За можливості, біля дверей транспорту доцільно розмістити антисептики.