Як черкаські супермаркети убезпечують відвідувачів від коронавірусу

 Продуктові магазини закупили не лише захисні маски й одноразові рукавички

Продуктові магазини ледь не єдині громадські приміщення, які не закрили через карантин. Щоб убезпечити покупців від ймовірного зараження коронавірусною інфекцією, власники магазинів вдаються до різних методів. «Громадське: Черкаси» дізналося, яких саме.

Велика кишеня

Дезінфікують приміщення кожні чотири-шість годин. Співробітники, які погано себе почувають, залишаються вдома. Всі працівники супермаркету працюють в захисних масках. Впускають у магазин лише клієнтів у масках.

Гранд Маркет

При вході в магазин встановили одноразові рукавички, щоб людина ні до чого не торкалася голими руками. Біля корзин і візків поставили дезінфікуючий засіб, щоб людина змогла самостійно обробити ручки корзини чи візка, який обрала для покупок. У різних відділах магазину для покупців встановили санітайзери – антибактеріальний гель для рук. Кожну касу завішали кількаметровою плівкою. Це зробили для того, щоб убезпечити касирів та покупців на касах від великого скупчення та ймовірного зараження коронавірусом. Щодня дезінфікують приміщення. Всі співробітники працюють в масках та рукавичках.

Кожну касу в Гранд Маркеті завішали кількаметровою плівкою.

Winetime

У магазині працюють у змінному одязі та взутті, який дезінфікують і обробляють парою. Кожні дві години дезінфікують маски і рукавички. Тричі в день працівникам міряють температуру тіла. Якщо 37 – людина йде додому.

Деликат

На підлозі у Деликаті наклеяли наліпки, які нагадують людям про дистанцію один від одного.

У магазинах встановили дезінфектори. Працівники періодично протирають дезінфікуючими розчинами всі вітрини, обладнання, одноразові рукавички. Продукцію продають у запакованому вигляді. На підлозі наклеяли спеціальні наліпки. Вони нагадують людям на касах, вагових вітринах та коридорах тримати дистанцію один від одного.

У Деликаті сухофрукти, хлібо, деякі фрукти, приготовлену їжу пофасували в пластикові коробки.

Малина

Співробітники працюють в гумових одноразових рукавичках і захисних масках. Проводять вологе прибирання з дезінфікуючим розчином кожні чотири години. Охоронці впускають одночасно не більше 10 людей.

АТБ

В АТБ на підлозі наклеїли червоні полоски, які нагадують людям про дистанцію
Також в АТБ поставили дезінфікуючі засоби.

В АТБ теж піклуються про те, аби покупці зберігали дистанцію. У коридорах наклеїли червоні смужки, які допомагають людям не підходити близько один до одного. Також в магазині поставили дезінфікуючий засіб. А при вході в супермаркет та біля касах висять оголошення про те, щоб люди заходили в захисних масках та дотримувалися дистанції в півтора метра.