В Україні продовжили карантин

Сидіти вдома доведеться на 17 днів довше

Дії карантину продовжили до 11 травня 2020 року включно, але з певними послабленнями. Таке рішення було ухвалене сьогодні, 22 квітня, на засіданні Уряду.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав, що карантин продовжили через те, що за розрахунками Академії наук, пік припаде між третім та восьмим травня. 

За його словами, початок виходу з карантину стане можливий лише за умови, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюватимеся, та буде коливатися у межах 5-7 відсотків, не більше.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 21 квітня заявив, що Кабмін має намір запровадити певне пом’якшення карантинних заходів. Зокрема, після 24 квітня будуть дозволені прогулянки парками у певній кількості осіб та обов’язково із засобами індивідуального захисту.

Окрім цього, за словами Степанова, уряд відкриє для відвідування музеї та бібліотеки, але також з чіткими застереженнями стосовно дотримання карантинних обмежень щодо дистанції, засобів індивідуального захисту, з обов’язковим термоскринінгом на вході до закладу.

В Україні з 12 березня 2020 року запроваджено карантин у зв’язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Кабінет міністрів України 25 березня 2020 року запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території країни та продовжив карантин до 24 квітня.

Джерело: Укрінформ