У кафе – вчотирьох. Уряд послабив умови карантину ще трохи

Ходити по вулиці теж можна більшою групою людей

Уряд дозволив українцям відвідувати літні тераси та майданчики кафе більше двох людей. Ініціатива ще трохи послабити карантин — міністра Максима Степанова. Про це йдеться на сайті МОЗ.

У закладах громадського харчування на майданчиках просто неба, а також під тентами й на верандах можна буде сидіти за одним столом чотирьом особам, а не двом, як буо за останнього послаблення карантину. Не рахуються діти віком до 14 років і за умови дотримання дистанції між столиками півтора метри.

«В умовах послаблення карантину пропоную внести зміни до параметрів перебування на літніх терасах. Адже в чинній редакції зафіксовано дві особи, які можуть перебувати там одночасно. Ми пропонуємо збільшити цю кількість до чотирьох осіб за одним столом, за умови дотримання дистанції у півтора метри, маскового режиму та всіх інших протиепідемічних рекомендацій», — каже Максим Степанов.

Також на вулиці можна буде пересуватися групами до восьми осіб замість двох.

Нагадуємо, що з 11 травня в Україні послабили карантинні заходи, які запровадили раніше через коронавірусну хворобу COVID-19. Читайте, що запрацює з 11 травня.