«Укрзалізниця» відновить пасажирські перевезення з 1 червня

В «Укрзалізниці» ще не розпочали продаж квитків

Вже з 1 червня АТ «Укрзалізниця» розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів. На станції «Київ-Пасажирський» вже демонтували кіоски, встановили сучасну систему відеонагляду, повністю відремонтували приміський вокзал», – сказав Криклій.

Графік відновлення роботи громадського та іншого пасажирського транспорту в Україні разом з іншими послабленнями карантину уряд погодив напередодні, 20 травня, проте відповідну постанову на сайті Кабміну ще не опублікували. Так само «Укрзалізниця» ще не розпочала продаж квитків та не повідомила офіційно про відновлення роботи.

Згідно графіка відновлення роботи транспорту в Україні, який опубліковав міністр інфраструктури, 22 травня запрацюють перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні. З 25 травня запрацює метро, а з 1 червня залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, міжобласному сполученні та міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. З 15 червня поновиться авіаційне сполучення.

Джерело: Міністерство інфраструктури України