У центрі Черкас з’явиться ще один торговельний центр

Збудувати його планують на території Центрального ринку

Замість павільйонів – торговельний центр. Звести триповерхову будівлю планують на території Центрального ринку по вулиці Смілянській. Повідомлення про старт підготовчих робіт вже надійшло до міської ради.

Ще торік у липні профільний департамент міськради затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки по вулиці Небесної Сотні, 30 для зведення триповерхової будівлі торгово-офісних приміщень. Замовником проекту є Обласне об’єднання колгоспних ринків Черкаської обласної спілки споживчих товариств.

Площа земельної ділянки, що відводиться для будівництва приміщень, – 2200 м². Площа забудови – понад 1163 м². Раніше на ділянці, де планують будівництво, були розташовані торговельні павільйони.

Проектом передбачено, що у підвальному, на першому та другому поверхах будуть торговельні зали. На третьому поверсі хочуть розмістити офіси та кабінети адміністрації ринку, підсобні та побутові приміщення.

В архітектурі будівлі планують використати активне кольорове рішення фасадів із застосуванням трьох споріднених відтінків.

Для потреб центру на території ринку на відстані 170 від проектованого об’єкта передбачається розміщення тимчасової автостоянки на 33 машино-місця зі зносом торговельних павільйонів уздовж вулиці Гоголя. Також заплановано розмістити тимчасову автостоянку на 25 машино-місць по Благовісній.