У що пограти на карантині. Підбірка настільних забав


Настільні ігри, які підійдуть дітям і дорослим
Чим зайнятися удома на карантині? Крім перегляду фільмів і прочитання книг ще можна пограти в ігри. Тому, щоб і дітям було весело, і дорослим цікаво, ми підготували підбірку настільних ігор.
7 див
Тип: розвиток цивілізації

Час гри: від 30 до 60 хвилин

Кількість гравців: від 2 до 7

Вік: 10+
«7 див» – нескладна і нетривала економічна стратегія, яка підійде як для гри в сімейному колі, так і у великій дружній компанії. Гравцям пропонується стати правителями великих міст минулого і зайнятися розвитком древніх цивілізацій і будівництвом чудес світу.
Альянс
Тип: розважальна, карткова гра

Час гри:
від 30 до 90 хвилин

Кількість гравців: від 2 гравців

Вік: 8+
«Альянс» – карткова гра в слова на час. Гравцям доведеться не тільки пояснювати слова, не називаючи їх вголос, але і показувати їх за допомогою жестів або малювання, збирати пазли на час, і навіть пояснювати цілі приказки.

Поділ слів на спеціальні категорії дозволить випробувати свою ерудицію, а завдання на придумування слів - кмітливість і вигадливість. До того ж, вкластися треба всього за одну хвилину.
Квиток на потяг: Європа
Тип: економічна стратегія

Час гри: від 30 до 60 хвилин

Кількість гравців: від 2 до 5

Вік: 8+
«Квиток на потяг» – гра, в якій вам належить прокладати залізничні маршрути і пускати по них склади. До того ж робити це швидше і успішніше за своїх конкурентів.

В гру буде цікаво грати і дітям, і дорослим, і новачкам, і досвідченим гравцям, адже в ній є місце розрахунку, блефу і тонкій тактиці.
Бенг!
Тип: карткова, розмовна, психологія

Час гри: від 20 до 60 хвилин

Кількість гравців: від 4 до 7

Вік: 8+
Бенг! – проста та весела гра для великої компанії. Суть досить подібна до Мафії: у кожного учасника є своя прихована роль, а основна ціль – зрозуміти з розмов, хто друг, а в хто – мішень для пострілу.

У грі кожен гравець сам обирає собі чергову жертву. Ніяких голосувань. Та от ціль буде відбиватися. Тому обираючи її, варто визначитися, а чи вистачить сил подолати ворога.
Монополія: Черкаси
Тип: економічна стратегія

Час гри: від 60 до 90 хвилин

Кількість гравців: від 2 до 6 гравців

Вік: 8+
Класична монополія, адаптована для нашого міста. Знайомі місця, вулиці, підприємства. Це та ж улюблена монополія, але в рідних Черкасах. Гравцям належить торгувати нерухомістю, укладати угоди, платити ренту, багатіти і банкрутувати.
Манчкін
Тип: фентезі, пригоди, пародія, жартівлива

Час гри: від 30 до 60 хвилин

Кількість гравців: від 3 до 6

Вік: 10+
«Манчкін» – динамічна та кумедна гра. Гравці спускаються в уявне підземелля, де зіткнуться з монстрами і знайдуть величезну кількість обладунків та багатств.

Гра карточна, тому всі дії проходять саме через колоди дверей та скарбів. Відкриваємо монстра, вступаємо в двобій і перемагаємо. Потім отримуємо рівень і забираємо скарби. На перший погляд все просто. Але в такому випадку манчкін не був би манчкіном.
Колонізатори
Тип: сімейна стратегія

Час гри: від 60 до 90 хвилин

Кількість гравців: від 3 до 4

Вік: 8+
В «Колонізаторах» учасникам доведеться освоювати острів Катан. В процесі гри вони будуть добувати ресурси, прокладати дороги, засновувати поселення і трансформувати їх в міста.

Кожен з гравців засновує перше поселення та починає досліджувати шляхи до невивчених земель. Чим більше селищ під вашим контролем, тим більше ресурсів ви зможете отримувати кожного ходу. Використовуючи видобуту сировину можна будувати дороги, засновувати та розвивати міста та вести торгівлю з іншими гравцями.