ТОП-10 обіцянок від кандидата Зеленського

У ЗЕ!команди амбітні плани на найближчі п’ять років

Він запевняє, що йде на один термін, щоб «змінити систему заради майбутнього». А ще божиться, що складе повноваження, якщо його спіймають на порушенні закону. Українцям він відомий як шоумен і комік. У політиці ж Володимир Зеленський – темна конячка.

Станом на 15 годину 22 квітня ЦВК вже опрацювала 99 відсотків бюлетенів. За Володимира Зеленського свій голос віддали понад 73 відсотки виборців. Це майже 13 з половиною мільйонів українців. Петра Порошенка підтримали майже 24 з половиною відсотка виборців. Тільки на Львівщині та за кордоном він випередив свого конкурента.

Петро Порошенко уже визнав свою поразку, а штаб Володимира Зеленського – тріумфує та приймає привітання. Які реформи ймовірний президент збирається втілювати в Україні, читаємо та запам’ятовуємо на випадок, якщо майбутній Гарант відхилиться від свого курсу.

Зеленський голосує
Фото vchasnoua.com
  1. Володимир Зеленський запевняє, що спільно з народом ухвалюватиме всі важливі рішення. Для цього він пропонує законопроект «Про народовладдя».
  2. Війну на Донбасі хоче припинити мирним шляхом. Агресор (країну не називають) має відшкодувати завдані збитки.
  3. Курс на НАТО Зеленський обіцяє продовжити. На рівні натівських стандартів буде зарплата і в наших військовослужбовців.
  4. Зеленський хоче подати проекти законів про зняття недоторканності з президента, народних депутатів і суддів. Кнопкодавство, депутатські прогули – автоматична підстава для позбавлення депутатського мандату.
  5. Для економіки він передбачив такі зміни: детінізація, свобода конкуренції, розвиток внутрішнього виробництва, довгострокове недороге кредитування. Зеленський, як Президент, буде гарантом кожному великому інвестору, який прийде в Україну.
  6. Зеленський обіцяє нульову толерантність до корупції на всіх рівнях. Так, засуджений за корупцію отримає конфіскацію майна і довічну заборону обіймати державні посади. Викривач корупції перебуватиме під захистом держави та отримуватиме матеріальне заохочення.
  7. Найважливішим кроком у сфері охорони здоров’я Зеленський бачить перехід до страхової медицини.
  8. Старше покоління, як обіцяє Зеленський, отримуватиме гідне пенсійне забезпечення. Цьому сприятиме перехід від солідарної до накопичувальної пенсійної системи.
  9. Зеленський будуватиме дороги за європейськими стандартами та відновить аеропорти у кожному обласному центрі.
  10. Подбає Зеленський і про екологію: сортування та переробка сміття, відмова від пластику, контроль за вирубкою лісів, забрудненням річок, виснаженням чорноземів.