У спорті лише дівчата. Юлія Щепак

Юлія Щепак 17 років займається стрільбою з лука. Зараз вона чемпіонка України

Та більше за все вона пишається двома своїми доньками. Як себе почувають жінки у спорті, чим жертвують заради перемог і чим живуть – дивіться в новому випуску програми «У спорті лише дівчата».

Юлія Щепак, лучниця:

«В 15 років тренер запропонувала мені спробувати себе в стрільбі з лука. Всі дівчата, які займалися тоді зі мною, розійшлися, а я продовжила займатися. Тоді я жила з бабусею, і вона заборонила ходити на стрільбу. Рік ходила на цю спортивну секцію, і ніхто не знав, що я займаюся цим».

Юлія каже, що кожен постріл – це викид адреналіну в кров. Цей спорт доповнює її якості, адже за характером вона лідер.

«Я завжди націлена бути у всьому першою, вигравати. Відчуваю, що стрільба – саме той вид спорту, який мені потрібен».

Наталія Калініченко, тренер:

«Юлія дуже амбіційна: щоб досягнути своєї цілі, вона може тренуватися дуже багато. Така вона і поза спортом – завжди чітко знає, чого хоче і багато чим жертвує. Після року тренувань вона стала майстром спорту України. А у лютому 2014-го виграла чемпіонат України зі стрільби з луку. І я впевнена, що це не останнє її слово в стрільбі».

Юлія мати двох донечок – п’ятирічної Діани та семирічної Кароліни.

«Діана дуже вимоглива до уваги, можливо, трохи ревнує до сестрички. Кароліна ж – дуже самостійна. Кароліна вже 4,5 роки займається художньою гімнастикою. Раніше вона не була в захваті від гімнастики, а зараз бачить, що у мами медалі, і сама хоче вигравати. А Діана хоче стріляти з лука».

Жінка зізнається, що коли спорт забирає багато часу, в сім’ї виникають конфлікти. Але покинути улюблену справу не думала ніколи.

«Я не бачу себе реалізованою лише в сім’ї. І не можу сидіти на одному місці».

Вона каже, що відпочиває лише на змаганнях. Для неї спорт – і робота, і відпочинок.