У спорті лише дівчата. Марина Мальована

Марина Мальована – восьмиразова чемпіонка України та триразова чемпіонка Європи з боксу серед жінок

Ці досягнення – результат не лише виснажливих тренувань, а й постійної самовіддачі та підтримки рідних.  Як себе почувають дівчата в нежіночих видах спорту, чим жертвують заради перемог та чим живуть ˗ дивіться в першому випуску нашої програми «У спорті лише дівчата».

«Я займаюся боксом із 6 років. Уже 14 років я два-три рази на день тренуюся. Це моя робота, і часу вистачає лише на неї. Багато хто думає, що боксерам не страшно виходити на ринг, але це не так. Звісно, це дуже травматичний вид спорту: навіть під час тренувань у мене бувають травми рук чи ніг. Але вийти на ринг мене мотивує бажання стати майстром спорту міжнародного класу. Усю зарплату, яку я отримую, витрачаю на фармакологію. Без неї у професійному спорті неможливо досягти перемог», – розповідає Марина Мальована.

Андрій Мальований, батько спортсменки, заслужений тренер України:

«Я хотів, щоб Марина займалася дзюдо, але з цим не склалося. Спробували танці – їй не сподобалося. Тоді, заради неї, я зробив дитячу групу з боксу. Завдання на тренуваннях я ставлю перед усіма однакові. Тут немає дівчат і хлопців – тут усі боксери.

У неї майже не було дитинства. Щоранку було тренування, потім школа, вдома вчили уроки й знову йшли на тренування. У Марини характер справжнього бійця: у рівному бою вона може проявити його та перемогти».

Марина зізнається, що з дитинства мріяла займатися стрільбою з лука чи гвинтівки. Зараз же серед її хобі – вокал.

«Я ніде майже не гуляю, лише зрідка з подругами ходжу в караоке-клуб. Співати я почала з семи років. У дитинстві співала в школі, а зараз іноді для друзів. Люблю співати рок і «попсу». Три місяці я вчилася грати на скрипці, але через тренування я не встигала. Дуже хотіла грати, але часу не вистачало».

Марина тричі брала участь у проекті «Караоке на майдані» і перемогла в півфіналі конкурсу:

– Першого разу я потрапила в «Караоке на майдані» випадково, гуляючи Києвом. Вдруге мене покликали на півфінал і фінал. Після цього друзі та знайомі мене почали запрошувати поспівати їм», ˗ каже дівчина.

Боксерка зізнається, що її кумири в боксі – Майк Тайсон та Василь Ломаченко. На запитання, чому серед медалей так мало «бронзи» говорить: «Мій батько вчив мене, що місце буває лише перше, а всі інші – це лише сходинки».