Ірина Гладких. Бути сироїдом

Чи можна наїстися сироїдським борщем?

Не смажить, не випікає, не варить, не готує на пару. Два роки тому Ірина Гладких перейшла на незвичний для неї спосіб харчування – сироїдіння. Жінка повністю виключила з раціону їжу тваринного походження і перестала піддавати її тепловій обробці. Ірина запросила до себе «Громадське» й пригостила сироїдським борщем.

Ірина щодня їсть страви зі свіжих овочів та фруктів, бо переконана, що таке харчування додає їй сил, енергії та здоров’я.

«Відколи я стала сироїдкою, то стала почуватися краще. Це смачно. Я отримую від цієї їжі більше задоволення, і мені більше не хочеться їсти щось інше. А для того, щоб щось приготувати, я витрачаю менше часу», – запевняє черкащанка.

Сироїдіння не лише стало правильним способом харчування для героїні, а й «ліками» від онкологічного захворювання.

«Термічно оброблена їжа, яку ми звикли купувати в магазині (ковбаси, сири, чіпси та інші продукти), має різні харчові добавки. Ми звикаємо до цієї їжі і вважаємо її нормою, хоча вона негативно впливає на наш організм. Як наслідок – різні генетичні хвороби, онкологія. Я вважаю, що відповідь саме у харчуванні. Для мене особисто сироїдство стало панацеєю», – переконує Ірина Гладких.

Раніше ми розповідали історію Влада Тверезого, який відмовився від тваринної їжі.