Сміляни вимагали відставки керівництва міста

6 березня громадські організації міста Сміла розпочали безстрокову акцію протесту

23 лютого вони звернулися до депутатів Смілянської міськради з рядом вимог. Зокрема вони вимагали відставки в.о. міського голови Сміли Віктора Федоренка. Оскільки влада не виконала вимог, під стінами міськради активісти розгорнули намет та поклали шини.

Громадськість вимагала скликати позачергову сесію міської ради, на яку винести питання відставки Віктора Федоренка. Сам в.о. міського голови погодився скликати сесію, проте згідно з законом провести її можна лише завтра.

Член ГО «Патріоти Смілянщини» Олександр Галущенко каже, що вийти під стіни ради смілян змусила недовіра до влади.

– Влада не чує наші питання, коли ми приходимо на сесії, тому ми прийшли до них сьогодні. Повірте, ми бачимо альтернативу міському голові. Це мусить бути патріот, – каже чоловік.

Володимир Бардецький, позафракційний депутат Смілянської міськради:

«Останнє, що викликало обурення смілян – це підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті. Депутатський корпус, наприклад, обурений тим, що дороги в місті ремонтують лише на округах депутатської групи «Сміляни» [депутатська більшість і Смілянській міськраді, – ред]. Ремемонти будинків та шкіл також проводять лише на округах депутатів, які підтримують Федоренка»

Депутат каже, що секретар міськради мусить консолідувати роботу міськради, а в нього це не виходить.

«Я пропонував Федоренку на основі депутатських програм створити загальноміську. Але цього досі не зроблено і у раді нема спільного бачення розвитку Сміли».

Питання відставки в.о. міського голови Сміли розглянуть завтра о 15:00. Протестувальники ж поки лишаються під стінами міськради.