Шість черкаських інстаграм-блогерів, на яких варто підписатися

Розказуємо, чим вони цікаві людям

Інстаграм давно став майданчиком, де можна поєднувати хобі і роботу. А ще розповідати про своє життя. «Громадське» підготувало добірку популярних Інстаграм-блогерів, які живуть в Черкасах. Ми розказуємо, за що їх люблять.

1.Олександра Дікая

121 тисяча підписників

Саша – дизайнерка, ілюстраторка, фотографиня. Дікая створює дизайнерські листівки, наліпки, закладки, блокноти, сумки для покупок. Нещадавно мисткиня видала філософський артбук про знаки зодіаку. В Інстаграмі розказує про працю над собою, свою творчість і роботу. У жовтні Саша народила донечку Мелісу і тепер розповідає як це – бути мамою.

https://www.instagram.com/p/B1CYKraA5CN/?utm_source=ig_web_copy_link

2. Інна Лимар

29,9 тисяч підписників

Інна розповідає про себе та своє довжелезне волосся, яке дуже шанує. Вона медик, тому радить, як доглядати за ним і бути красивою та жіночною.

https://www.instagram.com/p/B3eHFXIBOVG/?utm_source=ig_web_copy_link

3. Лєра Цимбал

19,6 тисяч підписників

Лєра – мама і власниця магазину одягу «German apparel». Називає себе «предприниматерь». В Інстаграмі розказує про своє сімейне щастя, яке ділить із чоловіком Метом, донечкою Осею та псом Віллі. Пише про те, що надихає її творити і витворяти.

https://www.instagram.com/p/B3mrsVcF-3g/?utm_source=ig_web_copy_link

4. Катя Жесть

17,8 тисяч підписників

Все про ефективне фітнес-тренування та правильне харчування розказує та показує у своєму блозі Катя Жесть. А ще вона ділиться секретами про те, як мама двох дітей та власниця фітнес-студії «Жесть» поєднує сім’ю та бізнес.

https://www.instagram.com/p/B42xWDLF1gZ/?utm_source=ig_web_copy_link

5. Максим Оробець

17 тисяч підписників

Хореограф та власник танцювальної студії «MaxDance» Макс Оробець живе танцями. Про свою пристрасть він розказує і в Інстаграмі. Танцівник публікує відео своїх виступів та друзів на тренуваннях та конкурсах.

View this post on Instagram

#MadState

A post shared by Orobets Maxim ___ Maximus (@maximus_madstate) on

6. Слава Василенко 

11,3 тисячі підписників

Слава – чемпіон світу з бойового самбо та власник бійцівського клубу «GRIZZLY MMA». Однак в Інстаграм спортсмен розказує не лише про свою роботу та досягнення. Під веселими і не дуже фотографіями він ділиться своїми думками про життя та розказує про себе.

https://www.instagram.com/p/B3ej5OUjQzm/?utm_source=ig_web_copy_link