Будуть вдома чи поїдуть на шашлики? Українці розказали, що робитимуть на травневі вихідні

Про свої плани вони розповіли в опитуванні

29% українців виходять з дому кілька разів на день, 23% – один раз на день. Водночас 37% повідомили, що залишають помешкання лише раз на кілька днів, 11% – взагалі намагаються не виходити. Такими є результати опитування соціологічної групи «Рейтинг». Вона вивчає настрої українців на карантині.

За останні два тижні помітно зросла кількість тих, хто виходить з дому частіше. Кількість респондентів, які виходять кілька разів на день, зросла з 19 до 29%. Частіше перебувають вдома жінки, найстарші та найбідніші опитані. Водночас, що менше респонденти дивляться новини, то частіше виходять з дому під час карантину.

Три чверті опитаних планують бути вдома на травневі вихідні. 17% мають намір зайнятися домашнім господарством. 8% хочуть відвідати рідних, близьких, 5% – провести час з друзями чи знайомими. 1% планує поїхати в подорож країною. Про бажання зайнятися домашнім господарством відносно частіше говорили мешканці Заходу та Центру, жителі сіл. Відвідати рідних та близьких більше хочуть молодші, чоловіки та більш забезпечені респонденти.

Світлина на головній: miamiherald.com