Сезонним працівникам з України Польща послабила карантинні умови

Умови карантину послабили лише в галузі сільського господарства

Сезонні працівники з України, які вирішать приїхати до Польщі, зможуть працювати відразу без необхідності перебування в 14-денному карантині. Про це сказав міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський.

Про це йдеться в RMF24, повідомляє «Європейська правда».

«Ми до кінця не знаємо, якими будуть масштаби явища і скільки цих робітників з-за східного кордону приїде в Польщу», сказав Ян Кшиштоф Ардановський.

Міністр сільського господарства говорить, що нестача сезонних працівників у зв’язку з пандемією коронавірусу також вражає країни на заході Європи, а його відомство намагається допомогти польським фермам у вирішенні цієї проблеми.

Послаблення ввели лише для сезонних працівників з-за східного кордону, які приїжджають працювати лише на сільгосппідприємства. Іноземці можуть під час карантину виконувати роботу з першого дня перебування. В інших галузях цього немає.

За словами Яна Кшиштофа Ардановського, з державних грошей не можна проводити тестування іноземних працівників на коронавірус. Це була б незаконна державна допомога.

Міністр також закликав поляків, які зараз не працюють, розглянути можливість роботи зі збору врожаю.

«Це елемент солідарності з фермерами, а також запобігання дефіциту продовольства, особливо найціннішого, і підвищення цін в магазинах», сказав він.

Світлина на головній: bargen.com.ua