Захисні екрани між продавцями і покупцями. Продовольчі ринки знову відкривають

Розповідаємо, за яких умов їм дозволять працювати

Агропродовольчим ринкам в Україні знову дозволять працювати. З 14 квітня їх закрили через порушення санітарних норм. Щоб вони змогли знову відкритися, головний державний санітарний лікар підготував постанову. Вона містить умови роботи ринків і набуде чинності 29 квітня.

Відповідно до умов, покупців і продавців пускатимуть на ринок тільки якщо вони будуть у масках чи респіраторах. На десять квадратних метрів має бути не більше одного покупця.

На кожному вході на ринки має бути антисептик. Дезінфікувати контактні поверхні потрібно кожні три години. І жодної стихійної торгівлі на прилеглій до ринку території.

Також є умови для продавців – щонайменше три метри відстані між їхніми робочими місцями та захисні екрани із пластику чи плівки між продавцями і покупцями.

Ринкам, що виконуватимуть ці вимоги, дозволять працювати. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодня їх перевірятиме. Якщо ринок порушить правила – наступного разу він зможе відкритися тільки через тиждень.

Продовольчі ринки в Україні відкривають