Про мільйон пожартував. Депутату вже не пропонували гроші за імпічмент Бондаренку

У поліції кримінальне провадження закрили

Слідчі не знайшли підтвердження, що депутатам Черкаської міської ради пропонували гроші за оголошення імпічменту міському голові Анатолію Бондаренку. Про це повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

Нагадаємо, 29 вересня на брифінгу міського голови депутати міськради Максим Шадловський та Олексій Романов зізналися, що їм пропонували гроші. За їхніми слова, голос за імпічмент мера оцінили у мільйон гривень.

Реагуючи на повідомлення, слідчі провели досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369 Кримінального кодексу України (Зловживання впливом). Втім, у ході перевірки факти, озвучені на брифінгу, не підтвердилися.

Кримінальне провадження закрили, оскільки під час допиту один із заявників пояснив, що пожартував, а інший – скористався правом, наданим ст. 63 Конституції України (право на відмову від дачі показань та пояснень).

Інші депутати міської ради, допитані в якості свідків, заперечили факти пропонування їм неправомірної вигоди за оголошення імпічменту та відставку міського голови.