Одружилися на карантині. Історія черкаської пари

Молодята розповідають, як це – укладати шлюб у часи «маскового режиму»

У масках і рукавичках, без гостей і свідків. Так 11 квітня одружилися Віталій Сухомлин та Анна Нейманіс. Через карантин вони вже переносили розпис. Вдруге відкладати не стали. Відсвяткувати подію через карантинні обмеження не вдалося. Та подружжя не засмучується, бо попереду ще вінчання і весілля.

«На питання, чому вирішили не чекати закінчення карантину, я зазвичай відповідаю, що Аня дуже сильно хотіла заміж, і я не міг її зупинити. Звісно, жартую. Ми просто хотіли розписатися. Тепер готуємося до наступного кроку – вінчання. Сподіваємося, що карантин невдовзі закінчиться і ми відсвяткуємо з родиною», – розповідає Віталій.

Мало хто взагалі знав, що пара іде до РАЦСу. Разом з ними була тільки мама Віталія. Вона і зробила фото подружжя на сходах біля Палацу одружень.

Черкащани одружилися на карнтині

«Нас одразу попередили, що маємо бути у масках і рукавичках. Температуру ніхто не міряв. Реєстрація пройшла трішки дивно. Ми прийшли, постукали в двері, віддали паспорти і гуляли в машині хвилин двадцять. Потім поставили підписи під дверима, забрали свідоцтва про шлюб, зробили фото і поїхали додому», – розповідає Аня.

Пара зазначає: у звичайний час на розпис запросили би родину. Потім би разом посиділи в якомусь закладі. А так навіть батьки Ані не змогли бути у такий день з донькою, бо живуть в іншій області.

«Звісно, хотілося відсвяткувати це з сім’єю. Але ми вирішили не ризикувати, заспокоївши їх тим, що буде справжнє весілля після закінчення карантину. Розпис – це формальність. Для нас дуже важливе благословіння нашого союзу в церкві. Справжнє свято буде в день вінчання. Це буде особливий день. Ми розділимо його з рідними і друзями», – додає подружжя.

 

Світлини героїв публікації