Одне питання. Які плани зламала вам пандемія коронавірусу

Черкащани розказали, що в їхньому житті пішло не так через карантин

Хтось мріяв вирушити в подорож, а хтось – розвивати свій бізнес. Але плани черкащан неочікувано зруйнувала пандемія коронавірусу. Вони розповіли «Громадському: Черкаси», що не вдалося реалізувати через карантин.

Ганна Донець

33 роки, психологиня-консультантка

Коронавірус «відмінив» регулярне плавання в басейні, а мені це необхідно, щоб спина залишалася здоровою. Тепер намагаюся більше давати навантаження на м’язи спини вдома, а чоловіка прошу робити масаж. Але цього недостатньо.

Навчання з позитивної психотерапії з офлайну перейшло в онлайн, а це не так зручно та ефективно. По роботі взагалі все «зависло»: ми так і сидимо вдома зі своїми незданими звітами з викладацької практики.

Діана Тяско

28 років, начальниця відділу промоції міста

Мені довелося скасувати поїздку на вихідні в Прагу. Пощастило знайти дуже дешеві квитки. Але подорож припадала на 27-29 березня 2020 року. Це було для мене найбільшим розчаруванням.

Богдан Свиридов

35 років, художник

Планував виставку на травень, але довелося перенести на невизначений строк. В іншому моє звичайне життя не дуже відрізняється від того, чим я займаюся зараз.

Альона Коломієць

24 роки, майстриня перманентного макіяжу

Я займаюся тай-бо і ще з листопада наполегливо готувалася до поїздки на Фітнес Тур разом з групою та моєю тренеркою Анною Тарапатою. Через карантин припинилися тренування та підготовка.

Також скасувала поїздку на Міжнародну виставку індустрії краси interCHARM Україна.  Я постійно її відвідую для особистого розвитку та кар’єрного росту.

Єва Кравчук

21 рік, фотографиня

Я мала летіти до Барселони 28 березня. Це була моя мрія. Але кордони закрили, а авіакомпанія повернула гроші.

В мене ще робота в Німеччині була. Але я залишилася в Україні. Питання тепер лише в тому, як забрати звідти свої речі.

Едуард Кучеренко

23 роки, фотограф та член правління ГО «ЄМП Україна»

Пандемія забрала можливість відзняти кілька фотопроєктів. Також вимушені були перенести три проєкти від ГО «ЄМП Україна»: шкільна сесія в Калуші, регіональні сесії в Черкасах та Запоріжжі. Всі проєкти перенесли на осінь. Але тепер є можливість все допрацювати, зробити все навіть краще і запланувати ще кілька зйомок.

Євгенія Помогайбо

31 рік, ілюстраторка

Припинилися індивідуальні уроки з малювання. Тимчасово не друкують мої ілюстрації для футболок та торбинок, адже немає замовлень. Також поки що немає замовлень з фрілансу. Сподіваюся, все налагодиться.