Одне питання. Що зробиш найпершим після карантину?


Черкащани розказали, про що мріють на карантині й що зроблять насамперед, коли він закінчиться
Вдома на карантині черкащани просиділи майже місяць. Місяць без розваг, кафе і повноцінного спілкування. Ми, журналісти «Громадське: Черкаси», вже почали мріяти про те, куди насамперед підемо та що зробимо, коли карантин закінчиться. Вирішили і в містян про це розпитати.
Яна Тябут
32 роки, голова ГО «ДоброКіт»
Насамперед я хочу провести День відкритих дверей у «ДоброКоті». Котики неймовірно сумують за увагою, ласкою і почухасиками! Люди також сумують за нашими котиками, адже для більшості, вже стало традицією приходити до «доброкотиків», допомагати їм соціалізуватися, підтримати їх, приділити час! Для когось, це певна терапія, якої вони позбавлені в даний момент!

Через карантин відмінилася подорож в Туреччину. Тому хочу її здійснити. І звичайно, мрію зустрітися з друзями, які сидять зачинені в своїх домівках.
Богдан Кулинич
28 років, гравець Національної паралімпійської збірної України з футболу, викладач ЧДТУ
Я мрію прокинутися і знову кудись бігти. Хочу мати купу зустрічей і живого спілкування. Мені не вистачає людей навколо себе. Я дуже скучив за друзями і зустрічами з ними. Не вистачає звичних тренувань – от дуже складно в командному виді спорту підтримувати форму, сидячи вдома. Не вистачає й роботи – я вже скучив за своїми студентами, колегами, навчальним процесом загалом. Тому після закінчення карантину я тиждень не спатиму, щоб зробити все, чого так потребую зараз.
Алевтина Чмигова
45 років, йога тічерка
Пройду все місто пішки. Карантин не занадто змінив моє життя, але ходити я перестала майже зовсім. Особливо враховуючи, що мій щоденний план складає 7-10 кілометрів на день.
Більше ні в чому потреби не відчуваю з моєю інтровертною натурою та можливістю працювати онлайн.
Артем Євтушенко
27 років, ведучий заходів, конферансьє
Відразу після закінчення карантину я активно назначатиму безліч зустрічей – по роботі, з друзями, колегами. Хочу вдосталь наспілкуватися з різними людьми. Тому що зараз спілкування – найбільший дефіцит. Після карантину я ще більше цінуватиму час, тому спробую ефективніше його використовувати.
Катерина Криниця
27 років, коучерка
Моє життя суттєво не змінилося: ходжу на роботу. Щоправда, останні кілька днів працюю вдома. Незабаром поїду в інше місто у відрядження. Єдине, чого бракує - кави, тож буду замовляти стільки кави в перший день, поки не лусну)
Олександр Мазур
30 років, начальник юридичного управління департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради
Найперше, що зроблю – піду до перукаря. А насправді хочу побачити друзів, разом провести час. Також піду в кіно, ресторан, бо домашня їжа вже набридла. Та найбільше буду радий поїхати у гори та сходити на концерт гурту «Rammstein» в Італії у червні 2020 року.