Одне питання. Як карантин змінив ваш щоденний графік?


Черкащани розказують, які корективи вніс карантин у їхні життя
Як це – працювати і навчатися вдома? І що робити у вільний час? Карантин примушує людей змінювати свої щоденні плани і підлаштовуватися під умови, які диктує коронавірус. Черкащани розказали, як змінюють свій графік та чим заповнюють вільний час.
Марія Подолянчук
29 років, тренерка із кросфіту
У мене з'явилося чимало вільного часу. Маю тепер сили та можливості для особистого тренування. Ура! А ще зможу приділити увагу ремонту вдома. Боюся, що мені так сподобається цей карантин – що не повернуся до попередньої зайнятості. Жартую.

Андрій Шепель
26 років, портретний фотограф
Зйомки зараз навряд будуть. Та я б і сам краще перестрахувався і зайвий раз не виходив з дому. Тому сконцентрую свою увагу на онлайн-навчанні фотографів. Наразі є чотири людини, яких я навчатиму. Ймовірно, візьму ще кількох, часу вистачатиме.

Також візьмуся за власне навчання: попрактикуюсь вдома, прочитаю кілька книг, напишу статті і займуся активністю в соцмережах. Якщо карантин затягнеться, роботи вистачатиме. Все мине, а ми вийдемо з нього з новими силами та знаннями.
Антоніна Яхтер
36 років, викладачка Східноєвропейського університету
Тепер я працюю зі своїми студентами дистанційно. Виходжу на зв'язок з ними за розкладом. Робочий графік суттєво не змінився. Я так само готуюся до пар і проводжу їх, але не в аудиторії, а з дому. Трохи незвично. З'явилося трішки більше вільного часу, адже не треба їхати до роботи.

З 12-річною донькою вчимо шкільні завдання. Більше читаємо, граємо в ігри, найчастіше в шахи.


Микола Голобородько
30 років, співвласник «Центру стоматології Голобородько»
Клініку на період карантину закрили. Тому в мене з'явилося більше вільного часу ловити натхнення і писати нові вірші. Також планую прочитати кілька книг. Одна з них про есенціалізм – мистецтво визначати пріоритети.

Ще до карантину розпочав навчання в бізнес-школі онлайн. Тому зараз хочу успішно і продуктивно завершити його.
Зоя Вовк
34 роки, прессекретарка Управління патрульної поліції у Черкаській області
У мене графік роботи не змінюється. Навпаки, навантаження зросло. Під час карантину нас перевели на дистанційне навчання в Національній академії внутрішніх справ. До кінця березня я мала бути на сесії в Києві. Тож після роботи вдома за комп'ютером здаватиму онлайн заліки та іспити.

Окрім того, вдома 11-річний школяр, якому треба вчити уроки. Тому ще контролюватиму його навчання. А ще у мене є собака породи «хаскі», з якою я «нагулюю» п'ять кілометрів вранці й стільки ж увечері. Мій графік насичений.