Одне питання. Чим особливі Черкаси?


Черкаси очима людей, які переїхали сюди з інших міст


Що про Черкаси думають люди, які сюди переїхали? Зазвичай приїжджі мають свіжий, незамулений погляд на наше місто. «Громадське: Черкаси» запитало в людей, які живуть у Черкасах кілька років, чим вони особливі.
Анна Тарапата
32 роки, тренерка з тхеквондо та фітнесу, з Донецька
Величезний плюс Черкас – його розміри. Це маленьке місто. Я сама виховую дитину, тому для мене це дуже важливо. Адже треба встигнути забрати доньку зі школи, погодувати, відвезти на гуртки, повернутися на роботу. Я розумію, що у великих містах всього цього не встигнути. У Черкасах немає заторів і це теж чудово. І, звичайно, ще один плюс – природа: Дніпро й ліси. Коли я думала, чи залишатися в цьому місті, це зіграло вирішальну роль.


Ірина Ящук
31 рік, мама в декреті, з Тернополя
Черкаси для мене особливі природою: обожнюю сосновий ліс і гуляти до водосховища. Тут багато внутрішнього ресурсу і простору для мене. А ще у Черкасах, на відміну від Тернополя, немає на кожному кроці церков і капличок.


Галина Кобзар
35 років, HR в IT-компанії, з Донецька
У Черкасах дуже подобається природа, м'який клімат. Порівняно з Донецьком – це курорт. У місті затишна центральна частина. Дніпро, узбережжя, пробіжки вздовж ріки – це те, що врятувало мене від стресу переїзду. Ціни на ринку – це просто подарунок якийсь. Тут душевні люди, привітні, теплі. В цілому, Черкаси дуже спокійне місто. Завдяки цьому я теж стала спокійнішою.
Діана Кметюк
26 років, журналістка, з Дунаївців Хмельницької області
Куди б я не приїжджала – оцінюю місто за двома критеріями: атмосфера і люди. Тут затишно і спокійно. Нешумно, не дуже людно. В Черкасах люди розмовляють тихіше, стримано і виважено. Ще черкащани обережні у стосунках з іншими, ретельно відбирають коло оточення. І мені це подобається. Для мене це місто стало тест-драйвом моїх життєвих принципів.
Людмила Марченко
50 років, спеціалістка з продажу, з Донецька
Черкаси мають неймовірний природний ресурс. Рідко, яке українське місто має таку природу. Черкаси – живе місто. Люди тут дуже чуйні, добрі, творчі. Мені подобається активність молоді і пенсіонерів. Пенсіонери-моржі мене дуже вразили. Ще великим плюсом є кількість цікавих проектів, які роблять черкащани. Вони створюють можливості, де себе можна реалізувати.
Надія Лозова
30 років, менеджерка в IT-компанії, з Луганська
Люди в Черкасах особливі. Коли я переїхала сюди з Луганська, вразила їхня доброта й відкритість. Всі намагалися мені допомогти і підтримати. А ще Черкаси максимально зелене місто. Навіть у центрі дуже багато дерев. Мені дуже подобається алея з каштанами вздовж бульвару Шевченка. А ще вражає широкий Дніпро і Сосновий бір. Коли ходиш по парку, перебуваєш ніби в лісі. Тому люди і природа – це дві складові, завдяки яким я хочу жити у Черкасах.