Mr Butcher: м’ясні сосиски на грилі за 4 хвилини

Нове місце у Черкасах із корисним стріт-фудом

У Черкасах з’явилася американська мережа Mr Butcher, де готують якісні хотдоги та рісоли в тортильї з натурального рубленого м’яса.

Концепція: за ідеєю Mr Butcher – добрий м’ясник, який вирішив змінити уявлення про шкідливий фаст-фуд. Тут за власною рецептурою готують Grill Rissole – це така видовжена котлета-сосиска з рубленої телятини чи курятини, яку готують на дерев’яній паличці на грилі. Її завертають в тортилью з овочами та поливають соусом власного виробництва. Ніяких купованих кетчупів, майонезів і дешевих сосисок за три гривні – тут все готують своїми руками, при тобі за 4 хвилини.

Стріт-фуд з натуральним м'ясом у Mr Butcher

 

Інтер’єр: компактний темний лофт з теплим освітленням, меблі з потертої деревини.

Розташування: центр міста, по вулиці Дашковича. Орієнтир – навпроти другого корпусу ЧНУ, поруч черкаський Спартак.

Фішка закладу: якісна м’ясна їжа, яку готують швидко завдяки ексклюзивному грилю. Соковитий Rissole – як основа всіх ролів та хотдогів. До них радять брати бульйон, тосканський суп, айран чи томатний сік. Сюди можна приходити з дітьми, бо тут є корисні сети для дітей та авторські десерти.

Кава-тайм: з 15:00 до 17:00 беріть каву зі знижкою 50%.

Доставка: працюватиме з середини січня.

У Черкасах відкрився Mr Butcher зі стравами з натурального м'яса

Варто спробувати: 

  • Double roll / дабл рол (дві апетитні сосиски Grill Rissole, що завертають в тонку тортилью, додають овочі, соус; є додатки на вибір: сир голандський чи сулугуні, кукурудза, картопля фрі, цибуля фрі)
  • Double corn dog  / дабл корндог (дві grill rissole у фірмовому клярі, що готують у фритюрі та обвалюють в цибулевих пластівцях)
  • Комбо меню – вигідно брати під час обіду: курячий/томатний бульйон на перше, хотдог, корндог чи рол на друге (замість першого можна взяти картоплю фрі чи пепсі).

Середній чек: 100 гривень.

Mr Butcher американська мережа стріт-фуду в Черкасах

КОЛИ з 10:00 до 21:00

КУДИ вул. Остафія Дашковича, 29/1

ПОТЕЛЕФОНУВАТИ 096 402 0507

СОЦМЕРЕЖІ Facebook, Instagram