MONIKA – новий бар у стилі кіберпанк

Неонове освітлення і футуристичні коктейлі у барі в центрі Черкас

Концепція: Уявіть, що ви Брюс Віліс, герой фільму «П’ятий елемент». На своєму літаючому авто ви прибули до бару-майбутнього, де вас зустрічають офіціанти в яскравих перуках. Уявили? Саме цим фільмом надихалися власники, і прагнули створити заклад – щось на межі реальності й фантастики. 

Інтер’єр: На вивісці MONIKA 2049 – за ідеєю це дівчина-андроїд, вигадана дівчина з майбутнього. Заклад оформлений на контрастах. Ви заходите і бачите перед собою барну стійку та величезну «зруйновану» стіну з написом MONIKA, а всередині сучасні лофтові меблі та яскраві малюнки з сюжетами футуризму. Неонове освітлення та центральна колона з цифрами 2049 – як елементи декору.

Розташування: центр міста, орієнтир – Хрещатик Сіті. Моніка знаходиться за будівлею податкової, поруч магазин «Букет».

Фішка закладу: вигідно поїсти, покурити кальян та випити яскраві фірмові коктейлі MONIKA. Тут стильні офіціанти в кольорових перуках, з неоновими бейджами і браслетами – задають атмосферу. Якщо приходити до Моніки, то з компанією друзів, бо замовляючи дві страви третя йде в подарунок. Їжу подають на підносах з написаними словами: «Минуле Зараз Майбутнє», спеціально ставлячи тарілку на «Зараз».

Варто спробувати:

  • Курячі крильця в медово-соєвому соусі;
  • Ребра свинні BBQ з картоплею;
  • Салат Нісуаз (обсмажена картопля у фритюрі, помідори чері, тунець, листя салату, рукола, яйце, оливкова олія);
  • Фірмовий коктейль MONIKA 2049 (різнокольорові шоти подають в пробірках)

Середній чек: 150 грн

КОЛИ з 12:00 до 01:00

КУДИ вул. Смілянська, 2

ПОТЕЛЕФОНУВАТИ 073 700 2049, 067 700 2049

СОЦМЕРЕЖІ Facebook