Міський голова Черкас заветував рішення про відставку виконкому

Понад десяток рішень, ухвалених депутатами 1 листопада, заветував міський голова Анатолій Бондаренко

Понад десяток рішень, ухвалених депутатами 1 листопада, заветував міський голова Анатолій Бондаренко.  Про це свідчить статус проектів рішень, зареєстрованих на сайті міськради.

Наклав вето очільник міста на рішення щодо розпуску виконавчого комітету міської ради і припинення повноважень першого заступника та заступників міського голови. Ухвалити таке рішення депутати намагалися ще із вересня, та все не вистачало необхідної кількості голосів.

Не згодний Анатолій Бондаренко із рішенням стосовно директора департаменту архітектури та містобудування міської ради Артура Савіна. Міські обранці на засіданні сесії проголосували за висловлення йому недовіри.

Залишається відкритим питання і забудови набережної. Міський голова ветував рішення про припинення права користування земельною ділянкою по вул. Героїв Дніпра, 4 підприємствам «Шора» та «Будгарант».

Не оминув увагою Анатолій Бондаренко і менш глобальні питання. Так, зокрема, він не погодився із рішенням про демонтаж тимчасової споруди на пляжі «Пушкінський».

Нагадаємо, 1 листопада депутати зібралися на позачергову сесію, хоча мер міста був у відпустці і заборонив проводити її без нього. Тоді він назвав засідання незаконним і заявив, що користуватиметься правом вето, зокрема і стосовно рішення про розпуск виконкому.