Коли знову зможемо літати за кордон

Розповідаємо, чи відновить Україна міжнародні регулярні рейси у травні

Україна поки що не відновлює міжнародні регулярні рейси. Більше того, пасажирські пункти перетину продовжують працювати у спеціальному режимі. Про це повідомляє ТСН, зсилаючись на міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

«Наразі ми приймаємо тільки спеціальні рейси, коли повертаємо українців додому. І власне рейси, коли виїжджають з України. Це іноземці або громадяни, які мають посвідки про постійне місце проживання або довготривалі контракти», – зазначив міністр.

Частина авіакомпаній вже анонсувала польоти з України з 23 травня. Міністр не рекомендує українцям купувати у них квітки на травень.

«Це такий класичний хіт від авіаперевізників. А потім це все буде обмінюватися на сертифікати. Тому що від 23 травня куди можна полетіти? Кордони інших країн для іноземних громадян зачинені. І ми ще не відновлюємо з 22 травня міжнародні регулярні пасажирські сполучення. Це буде, але згодом», – сказав Криклій.

При цьому заробітчани, ті, хто мають посвідку на проживання, студенти, які навчаються за кордоном і ті люди, яким треба виїхати на лікування, можуть полетіти після 20 чисел травня. Для них організовуватимуть спеціальні рейси.

Міністр порадив українцям планувати міжнародні рейси на другу половину літа.

«Туреччина і Єгипет говорять, що тільки в липні ймовірно будуть відкриватися для туристичних рейсів. Треба враховувати, що можуть буди зсуви в цьому графіку навіть на серпень», – додав міністр інфраструктури України.