«Легенди міста на ЧЕ»: як черкащани День міста святкуватимуть

Жива музика від черкаських виконавців, «море книжок», піші та велоквести, прогулянки вулицями та незнані історії нашого міста – що оберете ви цієї суботи?

«Легенди міста на ЧЕ» – ваш шанс пізнати Черкаси такими, якими ви їх ще не знали.

З велосипедом чи без нього, кожен охочий зможе взяти участь у квестах, що й допоможуть відкрити секрети нашого міста. І не думайте, що лишитесь без винагороди. Голова громадської ініціативи «Місто на «Че» Ярослав Лавров запевнив, що активні учасники заходу отримають призи.

«Захід присвячений Дню міста і насамперед, його завдання – сімейний відпочинок з користю. Це і активний відпочинок на велосипедах, і піша прогулянка містом, під час якої можна виконати різноманітні цікаві завдання, згадуючи історію міста», – розповідає Ярослав Лавров.

Виступи музикантів Олексія Хуторного та Володимира Шуляка зроблять цей день ще бадьорішим. І не забудьте зазирнути у світ книг. «Шопінг-тур» улюблених видань та новинок українських видавництв забезпечить «Книжковий маестро».

Ще дещо: навряд чи вам знадобиться годинник. Забудьте про час, приходьте на площу Богдана Хмельницького цієї суботи та насолоджуйтесь святом!