Куди піти і що подивитися на наступному тижні в Черкасах

Огляд найближчих подій, на які варто сходити

Робота роботою, а відпочивати треба. Тому «Громадське: Черкаси» підготувало підбірку цікавих подій, які варто відвідати на наступному тижні – з другого по восьме грудня.

2 грудня

Резидент від Comedy Club Production, стендап-артист Дмитро Романов жартуватиме без вульгарності і брутальності. Він обіцяє інтелігентний гумор та нові жарти.

Коли: 19:00

Де: Черкаська обласна філармонія

Квитки на концерт можна замовити тут.

5 грудня

1. Найшвидший піаніст світу та композитор українського походження Любомир Мельник презентує новий альбом «Fallen Trees». Вихід платівки збігся зі світовим туром до 70-річчя піаніста.

Коли: 19:00

Де: Черкаська обласна філармонія

Квитки на концерт можна замовити тут.

2. «Чорний ворон». Презентація фільму. Картину зняли за однойменним романом черкащанина Василя Шкляра. Стрічка розповідає історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.

Коли: час показу фільму ще невідомий

Де: кінотеатр «Мультиплекс» в ТРЦ «Любава» та «Дніпро Плаза», кінотеатр «Україна»

3. Лекція письменниці й літературної критикині Лесі Зеліско про символи яблука, айви та гранату… Але тепер уже в сучасному світі. Леся розкаже, як втілюються символи у сучасному світі, як з’являються нові форми та концепції. Шукатимемо символи яблука, граната та айви у фільмах, книгах, рекламі та візуальному мистецтві.

Коли: 18:30

Де: Ambros HUB, вул. Благовісна, 170

Фінансовий внесок на лекцію добровільний.

6 грудня

Громадська активістка Вікторія Феофілова розкаже про бюджет для чайників. Як чиновники витрачають наші гроші. З чого йде наповнення міського бюджету. Хто відповідає за його створення і реалізацію. Як ми можемо слідкувати за витрачанням наших грошей. Чому в Черкасах не вистачає грошей на важливі речі.

Коли: 18:00

Де: простір розвитку «City Square», ТРЦ «Хрещатик-сіті», -2 поверх

Вхід 50 гривень.

7 грудня

1.KARNA презентує новий альбом ARKAN. Гурт виконає також хіти українського гуцул-металу.

Коли: 19.00

Де: клуб «Manhattan», ТРЦ «Любава», 4 поверх

Квитки на концерт можна замовити тут.

2. Театр-студія імпровізації «Чорний квадрат» презентує виставу для дорослих «Страшно хочеться поцілувати». Вистава з проекту «До і Після сексу». Як завжди про найважливіше і особисте з елегантним гумором і максимальною відвертістю.

Коли: 19:00

Де: Черкаська обласна філармонія

Квитки на виставу можна замовити тут.

8 грудня

Баскетбольний матч БК «Черкаські мавпи» БК«Хімік».

Коли: 14:00

Де: просп. Хіміків, 50/1, ПС «Будівельник»

Квитки на гру можна замовити тут.