Коли в Україні відкриють спортзали і дитячі табори

Розповідаємо, коли можна відвідувати освітні та спортивні заняття

В Міністерстві охорони здоров’я планують ще більше пом’якшити умови карантину. Якщо епідеміологічна ситуація у країні буде сприятливою,  першого червня введуть третій етап виходу з карантину. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, які обмеження знімуть на початку літа.

Якщо кількість інфікованих коронавірусом падатиме, з першого червня запрацюють басейни і спортзали, автошколи. Можна буде відвідувати освітні заняття у групах не більше 10 осіб. Запрацює залізничний транспорт та міжобласне пасажирське сполучення автотранспортом.

Ляшко уточнив, що найближчим часом на сайті Міністерства охорони здоров’я з’являться рекомендації щодо протиепідемічних норм, яких треба дотримуватися, якщо власники вирішать відкрити спортзали або басейни.

А от дитячі табори поки що не відкриватимуть.

«Це можливо тільки на останньому етапі виходу з карантину. Тому що для нас дуже важливо, щоб ризик інфікування був фактично мінімальним, фактично відсутнім, якщо ми говоримо про наших дітей», – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

У Міністерстві охорони здоров’я вирішили не відновлювати повноцінну роботу кафе і ресторанів. Вони продовжать приймати відвідувачів лише на літніх терасах.