Ігор Єфімов. Послання у пляшці

«Послання у пляшці для майбутніх поколінь» – так називає свої вуличні світлини відомий фотограф з Черкас Ігор Єфімов

Хлопець захопився фотографією у студентські роки і з того часу майже не розлучається з камерою. Спочатку Ігор робив постановочні знімки, героями яких зазвичай були друзі фотографа. Пізніше у світлинах хлопця почали переважати пейзажі. Однак насправді поглинула хлопця стріт-фотографія.

Ігор Єфімов мав персональні виставки в Україні, Росії, Латвії, Польщі, Німеччині, Франції. Неодноразово перемагав на фестивалях вуличної фотографії «Eastreet» (Польща), Streetphotography.ru (Росія), двічі – на Всеросійському конкурсі репортажної фотографії імені Олександра Єфремова (2009, 2010рр). У 2015 році він став лауреатом премії «Прометей» від Спілки журналістів України.

Ігор постійно шукає на вулицях Черкас новий сюжет, не втрачаючи натхнення.

«Звичайно, іноді хочеться не знімати. І я можу тиждень не знімати, не брати камеру до рук. Але потім все одно приходиш до цього знову. Це, насправді, як наркотик. Ти вже почав, підсів на це і тобі хочеться більше, більше, більше…» – говорить фотограф.

Більшість фотографій хлопця пов’язані з рідним містом, однак хлопець стверджує, що його світлини стосуються всієї України. Ігор фокусується в основному не на місті, а на людях, які у ньому живуть: «Фотографії можна зробити в Житомирі чи Чернігові, чи у Києві. У будь-якому випадку це проект про українців про те, як вони живуть у певний період часу».

Дивіться другий сюжет циклу «Громадське. Нарис» – міні-документальні фільми, які розказують про непересічних людей нашого міста. Перший сюжет дивіться за посиланням: http://goo.gl/RW8nBu