Фірма, яка ремонтує драмтеатр у Черкасах, збудує спорткомплекс за майже 60 мільйонів гривень

Він буде на території спорткомплексу «Манеж»

На території спортивного комплексу «Манеж» почали будувати сучасну універсальну спортивну залу. Тут проводитимуть тренування та всеукраїнські змагання з волейболу, баскетболу, східних єдиноборств і боксу. Завершити об’єкт мають до кінця 2019-го.

Спорткомплекс «Манеж» на вулиці Пастерівська, 102. Фото Wikimapia

Будівництво нового комплексу підвищить статус українського та черкаського спорту – переконаний начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський.

«У Черкаській області дуже мало спеціалізованих спортивних об’єктів. У Черкасах – спорткомплекс «Будівельник», у Жашкові –  Жашківський кінно-спортивний комплекс «Paradeallure», де можуть проводити як навчально-тренувальну роботу, так і змагання. Ще є спорткомплекс у будівлі «Фотоприладу». А місця, де можна було б повноцінно проводити і змагання, і тренування, в області немає», – каже чиновник.

Саме тому, за його словами, черкаські спортсмени не можуть показувати достойні результати на світових змаганнях.

«У школі олімпійського резерву зараз працюють три секції: легка атлетика, баскетбол і футбол. Проте у баскетболістів практично немає власної спортивної бази, і їм доводиться орендувати для занять приміщення в школах», – додає директор комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Леонід Сіренко. 

Збудувати спорткомплекс запропонували управління у справах сім`ї молоді та спорту Черкаської ОДА та школа олімпійського резерву. Вони подали заявку на фінансування проекту до Державного фонду регіонального розвитку.

Будівництво коштуватиме майже 58 мільйонів гривень, 10% коштів візьмуть з обласного бюджету. Але лише після того, як підпишуть постанову Кабміну щодо фінансування. Якщо не буде затримок із грошима, будівництво мають закінчити у грудні наступного року. Підрядник повинен добудувати другий поверх та спортивні зали.

Новий спортивний комплекс за адресою вул. Пастерівська, 102 будує фірма ТОВ «ПМ-АРСЕНАЛ» із Червоної Слободи. Наприкінці 2017-го року вона виграла торги на 57 мільйонів 870 тисяч гривень. ТОВ «ПМ-Арсенал» обійшло на торгах конкурента ПП «Сфера-Пласт» і запропонувало на 20 тисяч гривень меншу ціну. Власником компанії є колишній начальник Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Черкаській області Владислав Мамчур. Його підприємство нині ремонтує згорілий у 2015-му році черкаський драматичний театр за 50 мільйонів гривень. Компанію зареєстрували у січні 2013-го року. За 5 років фірма виграла підрядів з міського й обласного бюджетів на 180 мільйонів гривень.

Окрім спортивного залу, в «Манежі» будуватимуть 50-метровий басейн. Його спорудження обійдеться у близько 107 мільйонів гривень, а відкриють його не раніше, ніж через два роки. Басейн будуватимуть за кошти Державного фонду регіонального розвитку, третину суми мають виділити з обласного бюджету.

Більше року тому обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву провела тендер на розроблення проектно-кошторисної документації на спорудження басейну. Документи майже на один мільйон гривень мало розробити ПП «ДНІПРО-ІНЖИНІРИНГ».

Як повідомляло раніше Громадське ТБ.Черкаси, у Черкасах хочуть звести багатофункціональний палац спорту для ігрових видів спорту за 90 мільйонів гривень.

При підготовці матеріалу використано дані аналітичної системи Youcontrol.


Читайте також