Патріоти

Олександр Лавріненко разом із родиною переїхав до Черкас із Донецька. Там він мав власний бізнес, проживав біля «Донбасс арены», не пропускав жодного футбольного матчу. Але війна повністю змінила його життя.

«Война началась, когда со Славянска колона пришла в Донецк. В один момент все пропало, на улицах не стало ни кого. Так страшно стало за город, и обидно, что не смогли все это уберечь», – розповідає переселенець Олександр Лавріненко.

Він у Донецьку мав власний бізнес, проживав разом із дружиною та донькою неподалік «Донбасс арены», не пропускав жодного футбольного матчу. Але війна повністю змінила його життя. У квітні минулого року він один із перших виходив із жовто-блакитним прапором на мітинги «за Україну», у центрі міста молився за мир, його життєве гасло – «Донбасс – это Украина».

У Черкасах чоловік заснував громадську організацію «Спільнота біженців з Донецька та сходу України». Каже, що в цій організації – люди, які не хочуть просити допомоги, вони хочуть її давати. Разом із друзями Олександр та Яна проводять суботники та беруть активну участь у міських святах.

Це черговий фільм проекту “Тікаючи від війни“. Історії переселенців зі сходу, які не лише не втратили себе, а надихають інших жити і творити.