На даху. Pianoбой (Дмитро Шуров)

В інтерв’ю громадському Шуров розповів про свій новий альбом, про ставлення до політики, про те, чому він не їздить з концертами в Росію та як виховує сина.

«Мне кажется, что в Украине сейчас не хватает драйва. Очень сильно упал градус. Все перепереживались, перестрадались, переплакались. Тепер надо раскачиваться дальше. Надо что-то делать. Люди устали. 3-ий альбом «Pianoбой»о каком-то новом начинании,о новом старте, о том, что мы поднялись, оторвались от земли. Теперь нам нужно лететь дальше, не останавливаться, не бояться, двигаться, развивать себя и развивать страну в целом», – говорить Дмитро Шуров.

Дмитро Шуров – український музикант, соліст проекту Pianoбой з 2009 року. У минулому — піаніст груп Океан Ельзи (з 2001 по 2004) і Esthetic Education (з 2004 по 2008), в 2006–2009 роках був піаністом в групі Земфіри. Співорганізатор київського фестивалю Moloko Music Fest, що проходив у 2008 та 2009 роках в рамках Гогольfest. Писав музику до фільмів «Хоттабич», «Гудзик», «Оранжлав», «Ігри в солдатики», «Як знайти ідеал», «Таємничий острів».