На даху. Гурт «Спів братів»

Дмитро, Артемій, Антоній і Леонтій – рідні брати. Декілька років тому вони заснували в Черкасах рок-гурт під назвою «Спів братів».

За 5 років хлопці записали альбом власних пісень, міні-збірку композицій на слова Тараса Шевченка та встигли побувати на кількох талант-шоу. Нещодавно гурт анонсував вихід альбому з піснями «Бітлз» українською мовою. Відео «Спів бітлів» від Спів братів» набрало більше 23 тис. переглядів на Youtube. Цим відео в соцмережах поділився навіть Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Ми запросили братів-Осичнюків до себе на дах і розпитали про новий альбом.
«Ми випадково натрапили на скарб. Поет із Запоріжжя Олександр Виженко разом зі своїм сином переклали всі пісні «Бітлз». Всі. Їх більше двохсот. Більше того, це еквіритмічний переклад. Тобто бери і співай уже. Ми зрозуміли, що для нас це – подарунок долі», – каже лідер гурту Дмитро Осичнюк.

«Ще один подарунок долі для нас був, коли Діма якимось ранком каже: «Ану, підійди подивись». І показує мені партитури, де виписані всі партії «Бітлз». Це теж як можливість все точно зіграти відобразити з музичної точки зору. Не треба щось там слухати, десь не почути якийсь голос. Все можна відтворити точно», – каже барабанщик гурту Артемій Осичнюк.