На даху. Geekhub. Юрій Курат і Сергій Цибровський

«На даху». «Geekhub». Юрій Курат і Сергій Цибровський

«GeekHub» – це проект, що надає можливість талановитій молоді безкоштовно отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT в цілому. Проект заснований 2011 року братами Ніком та Юрієм Куратами.

За 4 сезони випускниками проекту «Geekhub» стали близько 500 людей. У 5-му сезоні на навчання в «GeekHub» надіслали заявки більш, ніж 1500 людей.
«Ми хочемо бачити Черкаси містом, де люди можуть залишатися і робити собі кар’єру. Є такий нездоровий тренд, що багато молодих людей хочуть поїхати або в Київ, або в Європу, або в США, щоб знайти собі хорошу роботу в IT. Ми самі не хотіли нікуди їхати. Тому вирішили створити умови для того, щоб молодь могла розвиватися і залишатися в нашому маленькому місті», – каже засновник проекту «Geekhub» Юрій Курат.

«Не втикайте. Насправді є дуже багато освітніх програм, онлайн-курсів. Не так складно зараз підвищити свій рівень знань і відповідно свій рівень життя. Я не розумію, чому люди не завжди цього хочуть. Тому шукайте. І у вас все вийде», – говорить випускник проекту «Geekhub» Сергій Цибровський.