«Моя справа життя». Гумор. Святослав Марченко

Святослав Марченко професійно пише жарти і сценарії для гумористичних шоу

«Моя справа життя» – новий проект «Громадського ТБ:Черкаси», де ми розповідатимемо історії людей, які не бояться змінювати життя і робити саме те, до чого лежить душа. Вони не чекають сприятливих умов та “долара по 8”, а починають прямо зараз! Святослав Марченко – один із таких.

Україна у рейтингу найщасливіших країн цьогоріч спустилася зі 111 позиції на 123. Через економічні труднощі люди бояться втратити роботу, часто проживають нещасливе життя, а їх мрії залишаються нереалізованими. Ми хочемо змінити думки про те, що треба «знайти собі нормальну роботу, а творчість і захоплення – це другорядне».

Світлина від Svyatoslav  Marchenko.

Отримати професію юриста і працювати гумористом – таке перетворення багатьох здивувало. Однак Святослав каже – не може інакше:

«Рідні не те, щоб відмовляли, вони більше спостерігали, мовляв: «Ти ж юрист – круто! Що ти робиш?!», – розповідає Святослав. Говорить, що й сам собі неодноразово казав, що потрібно знайти “нормальну роботу”, але нічого із цього не вийшло.

«Життя одне, і треба робити саме те, що ти хочеш. Принаймні, поки ти молодий, варто ризикнути: а раптом вийде? Тоді ти станеш найщасливішою людиною у світі! А навіть якщо й не вийде – нічого страшного, потрібно шукати далі і розвиватися. Життя – це «спроба-спроба-результат, спроба-нема результату», це схоже на гру, в яку цікаво грати»

Нині Святослав Марченко професійно пише жарти і сценарії для гумористичних шоу на телебаченні. Окрім того, й сам виступає на сцені. Досвід вже має чималий, адже гумор заполонив його ще зі школи, коли почав грати у КВК. А далі були гастролі, участь у різноманітних шоу та кастингах.

«Коли я виступаю і люди сміються, аплодують – це максимальний кайф, який відчувають, напевно, рок-музиканти на концертах. Тоді ти розумієш, що робиш усе недарма»

Світлина від Svyatoslav  Marchenko.

На запитання, чому не потрібно боятися кардинальних змін та починати свою справу прямо зараз, Святослав відповідає просто:

Потрібно доводити собі, що ти дійсно можеш робити те, що ти хочеш. Доведеш собі – люди на тебе подивляться і подумають: «Якщо він зміг, то і я зможу». Тоді відбуватиметься своєрідний круговорот, і все виходитиме

Попри веселість професії, Святослав серйозно заявляє: «Ми як країна можемо все. У всіх галузях ми можемо розвиватися і бути кращими».