Де в Черкасах навчатися програмуванню. Гід по місцевих ІТ-курсах


ГІД

Щоб стати програмістом, необов'язково їхати до великих міст чи вчитися в університеті. Потрапити в ІТ можна і в рідному місті

Мрієш увійти в ІТ або хочеш прокачати свої навички? Для цього є багато варіантів – можна самостійно пройти онлайн-курси в інтернеті або вступити до університету. Але найшвидший і найдієвіший спосіб стати програмістом – це піти на курси. Їхня перевага в тому, що вони максимально практичні, в учнів є змога працювати з наставником, який даватиме домашні завдання та консультуватиме, якщо щось не вдаватиметься. І найголовніше: ІТ-компанії роблять навчальні курси насамперед для себе – щоб отримати нових людей у команду. Тому, якщо ви успішно закінчите курси, є змога відразу знайти роботу. З кожним роком все більшеу Черкасах відкривають власні навчальні курси з програмування. Громадське: Черкаси створило гід місцевими ІТ-курсами.
SPD-University
1
SPD-University проводить лекції як із основних дисциплін, так і з суміжних. По завершенню навчання – наскрізний проект. Його виконують у повноцінних командах, що складається з Back-End і Front-End розробників, а також QA.

Курси безкоштовні, проте вимагають від абітурієнтів теоретичної бази.

Напрямки курсів: Java for web, Front-end, QA .

Детальніше:
http://spd-university.com/
http://bit.ly/2TLnZX5
Masters Academy
2
Masters Academy консультує з питань побудови кар'єри в IT та допомагає розвивати soft skills (вміння переконувати, знаходити підхід до людей, лідерські навички, управляти часом).

Masters Academy пропонує зустрічі зі студентами, івенти, присвячені IT, стажування та практику в IT-компаніях.

Детальніше:
http://bit.ly/2sNyP42

http://bit.ly/38liouK
Lektorium
3
Lektorium – команда компанії eKreative навчає всіх охочих. Заняття проходять раз на тиждень у вечірній час протягом п'яти місяців.

Курси: Quality Assurance (QA), QA automation, Javascript, PHP, Project Management.

Щоб потрапити на навчання, треба подати заявку, скласти тести і пройти співбесіду.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше: http://bit.ly/2RACB9k

Ці курси були започатковані ще 2011 року. ГікХаб – це також велика спільнота однодумців, де 50% викладачів – колишні студенти.

Тут навчають на: Frontend+CMS, Frontend+JS, Sales and Marketing, NodeJS, iOS, Advanced PHP, Javascript, Java for Web, Ruby on Rails, Data Science, QA, Android, Magento, Project Management, Motion Graphics.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше:
http://geekhub.ck.ua/
http://bit.ly/2ujsZb3
GeekHub
4
Cherkasy Salesforce School – навчає salesforce-розробників. Salesforce – це платформа для управління взаємовідносинами із клієнтами, їхнього обслуговування, маркетингу.

Вимоги до учасників: знання основ програмування (+ ваш код на GitHub), знання англійської мови на рівні Intermediate, відмінні комунікативні та аналітичні навички.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше: http://bit.ly/38pjWnG
Cherkasy Salesforce School
5
Dv.campus – навчальний проект для очохих освоїти професію в галузі інформаційних технологій.

Щоб потрапити на курс, необхідно мати певний рівень знань та навичок – маєш щось розуміти хоча б у двох напрямках з п'яти: PHP, JS, HTML/CSS, WEB, бази даних.

Вартість: безкоштовно.

Зареєструватися: http://bit.ly/2RP53o7

Dv.campus
6
Game of Fonts (GOF) – це спільнота людей, яка ділиться досвідом, знаннями та навичками в галузі дизайну. Команда проводить регулярні зустрічі (воркшопи, мітапи й арт-пікніки).

Курси: Анімація CG-art, Леттерінг і Типографіка, UI/UX дизайн.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше: http://bit.ly/37d4gn5
Game of Fonts (GOF)
7
Цю школу представляє команда Alpha Web Group.

Тут пропонують освоїти Drupal-технології за два місяці. Навчання займатиме приблизно п'ять годин на тиждень.

Важливою умовою для успішного відбору є наявність практичних знань з РНР.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше: https://bit.ly/30RqGrD

Drupal School
8
InterLink LLC
9
InterLink LLC – компанія проводить щомісячні MeetUp'и, де ділиться корисною інформацією та власним досвідом вирішення тих чи інших проблем. Вони мають свої навчальні курси (інтернатура) та кемпи.

Курси: Front-end (Angular, React, Vue.js), Back-end (Java/Spring, Node.JS/Express, C#/ASP .NET Core).

Вартість: безкоштовно.

Детальніше: http://bit.ly/2RdFM7NStudy Jams
10
Study Jams – проект, створений компанією Google на базі онлайн-курсів від Udacity. 2019-го він базувався на курсі Android development for beginners. Цей курс стане хорошим початком у світі програмування мобільних додатків.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше: http://bit.ly/30H8SzA

TRIARE
11
Компанія TRIARE проводить курси з iOS розробки. Ви будете працювати в команді над реальним продуктом, де отримаєте знання рівня Junior iOS developer, і завдяки їм – зможете самостійно розробити реальний працюючий додаток.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше: shorturl.at/howPW

QaTestLab
12
На курсі «Основи тестування програмного забезпечення» вчать ловити баги. Тут дають базові знання, які необхідні, щоб потрапити на посаду молодшого тестувальника програмного забезпечення.

Курс складається із 7 лекцій, які рівномірно розподілені на чотири тижні навчання. Курс включає як теоретичні знання, так і практичну частину.

Вартість: безкоштовно.

Вибирайте зручний час занять і заповнюйте заявку на участь за посиланням: http://bit.ly/36aT3lF

«HR хата»
13
Тут готують фахівців із роботи з персоналом – діляться досвідом успішних співбесід, навчають писати «смачні» описи вакансій, розкривають секрети підбору та пошуку кандидатів, ознайомлюють з айтішною термінологією.

Вартість: 4500-5200 гривень.

Детальніше: http://bit.ly/369ieVR


Комп'ютерна академія ШАГ
14
Комп'ютерна академія ШАГ – навчання на всіх рівнях. Є індивідуальне і колективне.

Курси: розробка програмного забезпечення, комп'ютерна графіка та дизайн, мережі та кібербезпека.

Вартість: платно.

Детальніше: https://cherkasy.itstep.org/

Школа комп'ютерної грамотності для людей поважного віку
15
Школа комп'ютерної грамотності для людей поважного віку від компанії eKreative. У навчальній програмі – елементарні навички роботи з технікою.

Вартість: безкоштовно.

Детальніше за номером:
093 036 08 09