Coursera надасть безкоштовний доступ до онлайн-курсів для українців, які втратили роботу через пандемію

Українці стануть одними з перших, для кого відкриють доступ до цієї ініціативи

З поширенням коронавірусу світ зіткнувся з кризою безробіття. Підприємці закривають бізнес і звільняють працівників. Пандемія вплинула на життя 2,7 мільярдів працівників у всьому світі. Тому проєкт в сфері масової онлайн-освіти «Coursera» відкриє безкоштовний доступ до 3800 онлайн-курсів для безробітних у всьому світі.

Мета ініціативи – допомогти постраждалим працівникам розвинути знання та навички для повторного працевлаштування.

Американські штати Іллінойс, Арізона та Оклахома, а також уряди Колумбії, Коста-Ріки, Греції, Малайзії, Панами, України та Узбекистану будуть першими, хто зробить ініціативу доступною. Протягом наступних кількох тижнів більше американських держав та країн усього світу оголосять про свою ініціативу своїм людям.

Більше трьох тисяч курсів про ведення бізнесу, технологій та наукових даних викладають фахівці з університету Іллінойсу в Урбана-Шампань, університету Дюка, Мічиганського університету, Єльський університет.

Державні установи, що обслуговують безробітне населення, можуть безкоштовно отримати курси на «Coursera» для безробітних. Реєструватися організаціям можна до 30 вересня 2020 року. Ті, хто до цього часу зарахований, можуть безкоштовно вчитися до кінця року. Тим, хто пройде онлайн-курси, видадуть професійні сертифікати.

Державні установи можуть подати заявку на доступ до цієї програми, заповнивши форму.