Черкаси відкриті. На PlayMarket з’явився сучасний путівник містом

У додатку позначені найпопулярніші туристичні об’єкти та заклади харчування

ІТ-компанія «Everlabs» спільно з Черкаською ОДА розробили туристичний додаток для мобільного «Черкаси відкриті». Від ідеї до запуску додатку минуло два роки. Над його розробкою фахівці працювали безкоштовно.

Текстове наповнення путівника готували в Департаменті розвитку ОДА, автором усіх фото є Сергій КриницяНаразі тестова версія доступна для користувачів Android, але найближчим часом додаток з’явиться і для Айфонів. У путівнику є мапа міста з мітками на туристичних об’єктах та найпопулярніших закладах харчування. Достатньо натиснути на позначку, щоб прочитати коротко про місце.

Додаток планують удосконалювати: пришвидшувати та додавати нові пункти. Поки що путівник охоплює лише Черкаси, але розробники хочуть масштабувати його на всю область й позначати на мапі не лише популярні туристичні місця, а й мало відомі, але цікаві об’єкти.

Щоб додаток працював на пристрої, важливо оновити операційну систему до найсвіжішої версії.

Раніше ми повідомляли про те, що черкащани створили перший в Україні Інстаграм-мультсеріал «Бекпекери». Він розповідає про пригоди трьох друзів-мандрівників. Наразі вийшло дві серії, але автори проекту не планують зупинятися.