Черкащани створили перший в Україні Інстаграм-мультсеріал

Він розповідає про життя трьох мандрівників: Куцого, Петлю та оленя Турбо

Черкащани Матвій Цимбал, Саша Булла та Женя Притуляк створили перший в Україні Інстаграм-мультик – «Бекпекери». 28 липня автори опублікували першу серію з двох, наразі готових. Наступний епізод обіцяють випустити, як тільки наберуть 500 підписників в Інстаграм.

Над двома серіями вони працювали чотири місяці, з урахуванням часу, витраченого на освоєння нових можливостей монтажу.

Матвій Цимбал називає себе арт-директором проекту. Для нього мультик – це хобі та втілення мрії дитинства. Хоча робота його теж пов’язана з анімацією. Матвій створює пояснювальне відео для стартапів у Black Shift Studio. Він додає, що в основі всіх серій мультика – реальні події.

«Була компанія з мене і ще двох друзів, з якими ми подорожували, де тільки могли. Але в якийсь момент так сталося, що всіх нас розкидало по різних місцях і змоги подорожувати вже не стало. Але ми можемо мандрувати на відео, тому я вирішив створити мультфільм на основі наших пригод», –розповідає Матвій.

Один з героїв мультика – Куций – прототип Матвія. Інші двоє – його друзі.

Тривалість роликів автор мультиплікаційного проекту пояснює тим, що люди рідко дивляться відносно довгі відео, а одна хвилина – те, що потрібно для Інстаграм. Хоча Матвій припускає: якщо все піде добре і буде можливість робити довші відео, то готовий цим зайнятися.

Зараз кожен епізод мультсеріалу – завершений. Але Матвій не виключає можливості робити кількасерійні історії в майбутньому. Він додає, що конкретних планів щодо кількості епізодів команда не має, все залежить від їхнього бажання створювати нові серії.

«У нас немає якогось кінцевого пункту, куди ми хочемо піти. Ми просто будемо їх (епізоди – авт.) робити, поки нам це цікаво», – говорить Матвій.

Время пиццы

A post shared by Backpackers (@backpackerscartoon) on