Черкащанка вчить тренувати інтимні м’язи. І це не зовсім про секс

Надія Богатікова відновила своє здоров’я і тепер допомагає іншим жінкам

Надія Богатікова пережила важку операцію. Після неї жінка боролася з депресією та намагалася відновити здоров’я. Зцілення для себе вона знайшла в імбілдингу. Тоді черкащанка вирішила, що зможе допомогти й іншим жінкам. Уже понад два роки вона вчить клієнток, як тренувати інтимні м’язи.

«У мене знайшли пухлину в головному мозку. Була операція. Після неї моя зовнішність змінилася. Після операції був глибокий парез (неповний параліч) лицьових нервів, часткова глухота та косоокість. Я вже не могла бути такою, як колись. Прийняти себе було важко. У мене почалася депресія, життя не цікавило, чоловік теж. Жила, як овоч. Якось я сиділа у черзі до лікаря і почула, як жінки пенсійного віку скаржаться одна одній на нетримання сечі. Я це слухаю і думаю про себе: «а мені 28 років – і в мене така ж проблема». Тільки якщо у них це вікове, то у мене з’явилося через стрес», – пригадує Надія.

Тоді черкащанка почала шукати безопераційні методи, які можуть допомогти. В інтернеті пропонували різні методики, що укріплюють м’язи малого тазу. Жінка вирішила спробувати.

«У Києві знайшла Міжнародну федерацію імбілдингу. Там вчать тренувати інтимні м’язи. У Черкасах тоді нічого подібного не було. Я зацікавилася. Я тоді ще не відновилася після операції, тож чоловік мене возив у столицю. Почала тренуватися і відчула, що це допомагає. Згодом з’явився інтерес до життя. Подумала, що можна було б вчити наших жінок, бо не кожна може поїхати в Київ», – розповідає жінка.

У цій же федерації черкащанка вивчилася на тренерку з інтимної гімнастики за системою «Вагітон». Ця система передбачає застосування тренажерів для розвитку жіночих інтимних м’язів. За словами Надії, від стану і роботи інтимних м’язів безпосередньо залежить жіноче здоров’я.

«Коли займаєтеся інтимною гімнастикою, ви стабілізуєте свій гормональний фон. Адже вироблення різних жіночих гормонів відбувається у яєчниках. Здорові яєчники – це головний орган, який відповідає за молодість, красу і настрій жінки. Коли яєчники функціонують добре, немає болючих і нерегулярних місячних, різких перепадів настрою, шкіра обличчя сяє», – говорить черкащанка.

Імбілдинг можна застосовувати для профілактики запальних захворювань, полегшення передменструального синдрому, підготовки до пологів, відновлення після них, при нетриманні сечі. Надія каже, що можна вилікувати і геморой, який виникає після пологів. Бо заняття посилюють активність сфінктерів прямої кишки і посилюють відтік крові.

«Перш ніж займатися потрібно отримати дозвіл від гінеколога. Це обов’язково, бо можна навіть зашкодити. До прикладу, якщо в жінки ендометріоз (захворювання, при якому клітини внутрішнього шару стінки матки розростаються поза межами цього шару), то він навпаки тільки буде розростатися від притоку крові. Бо якраз вправи і спрямовані на це», – каже черкащанка.

Щоб мати результат, займатися потрібно постійно. Спочатку принаймні годину на день, а згодом – кілька разів на тиждень, щоб підтримувати форму.

До черкащанки звертаються жінки здебільшого, щоб поліпшити своє здоров’я та відновитися після пологів. Надія вже проводила кілька зустрічей у черкаському пологовому будинку. Проте гарантій тут давати не можна. Бо все залежить від конкретного випадку і того, наскільки сумлінно тренується жінка.

«Зараз займаємося з клієнткою. Вона серйозно налаштована на результат. Більше десяти років вона прожила з опущенням стінок вагіни. Це коли вагіна виходить за статеві губи. Це дискомфорт страшенний. На жаль, у нас жінки звикли терпіти біль. Але чекати, що проблема сама вирішиться, не потрібно», – говорить черкащанка.

А ще із натренованими м’язами легше народжувати. Проте починати займатися треба ще на етапі підготовки до вагітності.

«Пологи протікають легше, тому що м’язи більш еластичні. Коли м’язи прокачані, жінка краще відчуває своє тіло, і тоді сам процес відбувається набагато легше. Самі пологи менш болісні і без розривів. У мене є клієнтка, яка так підготувалася до народження третьої дитини і хоче ще четверту народити», – каже черкащанка.

До імбілдингу Надія прийшла, щоб вирішити проблеми зі своїм здоров’ям, тому на цьому аспекті і робить акцент. А те, що після таких тренувань жінка стає впевненішою і розкутішою у сексі, називає приємним бонусом.

«У мене була дуже складна операція. Її робили одинадцять годин. Відновлювалася дуже довго і важко. Потім вчилася любити себе іншою. Якщо я допоможу хоча б одній жінці позбутися того, що її непокоїть і створює дискомфорт у житті, я буду щаслива», – додає Надія.