Замість «Рибки». Біля Долини троянд будують новий ресторан

Розповідаємо про те, яким буде новий ресторан

У Черкасах на місці ресторану «Рибка» почали будувати новий ресторан. Будівництво стартувало в липні 2019 року. 

Ресторану «Рибка» було зо два десятки років. Архітектор Віталій Солодкий каже, що в дев’яності ресторан був як забігайлівка. Потім його поступово розбудовували. У цьому році власники продали «Рибку», бо більше не могли його утримувати.

Такий вигляд мав ресторан «Рибка» до продажу. Фото: wikimapia.org

Формально 15 соток землі під рестораном орендує приватне підприємство «Черкасбуд-плюс». Його керівник Роман Діский у коментарі нашому журналістові сказав, що його компанія лише будує. Справжній власник ресторану інший. Купив «Рибку» власник ресторанів «Faro del porto», «Престо», «Yoshi» депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Роман Діскант.

фото нового ресторану в Черкасах
Триває будівництво ресторану

Роман Діскант відмовився коментувати будівництво нового ресторану. Сказав, що ще рано про нього говорити. Мовляв, остаточної концепції закладу ще немає. Зараз над нею працюють фахівці.

За словами архітектора Віталія Солодкого, ресторан, який побудують на місці «Рибки», називатиметься «Карп». Але це неточно. Можливо, назвуть його «Рибний». Будівля буде двоповерховою. На другому поверсі проводитимуть весілля, дні народження. Для фотографування на території ресторану буде невеличке озеро.

фото нового ресторану в Черкасах
На території ресторану вже стоять лавки, встановлений дитячий майданчик
фото нового ресторану у Черкасах
Територію ресторану прикрашатимуть металеві рибки
фото нового ресторану в Черкасах
Так виглядатиме збудований ресторан

Закінчити будівництво ресторану запланували до середини 2021 року.

Фото «Громадське ТБ: Черкаси»