8 подій, які ми радимо відвідати на цьому тижні в Черкасах

Огляд найближчих подій, на які варто сходити з дев’ятого до п’ятнадцятого березня

Міркуєте, як корисно та цікаво провести час на цьому тижні? «Громадське: Черкаси» підготувало підбірку подій, які варто відвідати.

9 березня

Майстер-клас «Вироби з глини». Ліпка з глини розвиває моторику, сприяє розвитку фантазії та має заспокійливий ефект, тому що це своєрідна арт-терапія.

Коли: 12:00 – 14:00

Де: Центр розвитку особистості «Evolution», Небесної сотні, 105, офіс 419

Концерт Lords of the Sound «Love Story». Український симфонічний оркестр виконає хіти світової музики з репертуару Whitney Houston, Gloria Gaynor, Sting, а також саундтреки фільмів «Майстер і Маргарита», «Зоряні війни», «Сутінки», «Титанік», «Ромео та Джульєтта», «Амелі», «Мулен Руж», «Запах жінки».

Коли: 19:00

Де: ДК «Дружба народів»

Квитки тут 

10 березня

Тематичний турнір за трилогією «Володар перснів» Джона Толкіна. Питання турніру розраховані як на любителів книг, так і на цінителів фільмів Пітера Джексона.

Коли: 19:00 – 21:30

Де: кафе «ZIVOT A PIVO», Лазарєва, 6

Вартість участі: 100 гривень з людини. В команді має бути до восьми гравців.

11 березня

Інтерактивна лекція «Архітектурні образи Черкас». На зустрічі розкажуть про історико-архітектурну спадщину нашого міста та реальні історії, приховані фасадами черкаських старовинних будинків.

Коли: 17:00 – 18:30

Де: Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка, вул. Байди-Вишневецького, 8

12 березня

Семінар «Уроки безпеки» для батьків. Психологиня розкаже, як перетворити навчання в безпечну та захопливу гру. Як підготувати дитину до різних ситуацій в її житті. Як зменшити страхи батьків та дітей. Як навчити дитину думати в надзвичайних ситуаціях. Як дитині зберегти власне життя та здоров’я.

Коли: 18:00 – 20:00

Де: дитсадок «Монтессорі Фемелі», провулок Яковліва, 27

Вартість: 100 гривень

14 березня

Жіночий фестиваль «Аніма». Протягом двох днів пройде 14 практичних майстер-класів від експертів різного профілю. Також буде ток-шоу «Любов. Секс і Рок-н-ролл», expo, фото- та beauty зони, трансформаційні ігри.

Коли: 14 березня – початок о 09:00; 15 березня – о 20:00

Де: Черкаський міський Будинок культури імені Івана Кулика, Благовісна, 170

Вартість квитків: 2 дні – 350 гривень, 1 день – 200 гривень.

15 березня

Гра-тренінг «Ключ до багатства». Гравець може побачити своє життя в мініверсії: як він себе веде, що робить, як думає. У грі можна зробити те, на що в житті не готові ризикнути. Тренінг – це дзеркало ваших відносин з грошима, можливостями і самореалізацією в житті.

Коли: 14:00 – 18:00

Де: Остафія Дашковича, 20

Вартість: 200 гривень

Терапевтична група для жінок «Щасливий сценарій мого життя». На тренінгу жінки досліджуватимуть свій життєвий сценарій і дізнаються свої справжні бажання і потреби, вчитимуться розуміти причини і установки, які заважають гармонійному і комфортному життю.

Коли: 14:00 – 18:00

Де: Надпільна, 421

Вартість: 400 гривень