8 подій, які ми радимо відвідати цього тижня в Черкасах

Огляд найближчих подій, на які варто сходити з двадцятого до двадцять шостого січня

Міркуєте, як корисно та цікаво провести час на цьому тижні? «Громадське: Черкаси» підготувало підбірку подій, які варто відвідати.

21 січня

1. Французька комедія «Обережно, жінки». Виставу показують актори Черкаського драмтеатру. У комедії йдеться про художника, який заплутався у стосунках з трьома жінками, кожна з яких його приваблює по-своєму. Як бути? Кого обрати? Чи може не перейматися цим питанням та просто отримувати насолоду від стосунків з кожною? Та найголовніше в цій справі – не допустити, щоб всі три дами колись зустрілися одна з одною.

Коли: 18:30

Де: Будинок культури імені І. Кулика,  вул. Благовісна, 170/1

2. Тематичний турнір «Що? Де? Коли?» за фільмами та книгами про Гаррі Поттера. Гра складається із трьох турів по 12 запитань. В команді має бути до восьми гравців.

Коли: 19:00

Де: ZIVOT A PIVO, вул. Лазарєва, 6

Вартість участі – 100 гривень. Деталі за посиланням.

24 січня

3. Семінар «На ручках, пішки, на колесах». Зустріч для вагітних, мам з дітками, їх сімей, для нянь, вихователів та інших фахівців. На семінарі консультантки з грудного вигодовування,  тренерка материнських практик розкажуть про способи пересування малюка від народження і до моменту самостійного ходіння. Та навіть трохи довше. На руках, в слінгу, у візочку, автокріслі, ніжками чи на велосипеді : як зрозуміти, що підходить саме зараз. Про переваги та недоліки цих засобів та їх безпечне використання.

Коли: 10:00-13:00

Де: ПК «Дружба народів», бульв. Шевченка, 249

Оплата довільна. Деталі за посиланням

4. Як і чому зародилася демократія? Частина І. Історик Юрій Сас розкаже про демократію в стародавньому світі.

Коли: з 18:00 по 20:00

Де: вул. Симоненка, 5, 2-й поверх. Офіс ГО «Промолодь»

Деталі за посиланням

25 січня

5. Семінар «Як навчитися не ображатися?» Психологиня Вікторія Гуро відповість на запитання кому вигідно, щоб ми ображалися. Як психосоматика пов’язана з образою? Які щасливі наслідки матиме людина, коли навчиться екологічно для себе і світу проявляти будь-які емоції і образу зокрема?

Коли: об 11:00

Де: кафе «Сантімо» в ТРЦ «Хрещатик-сіті»

Вхід платний. Деталі за посиланням

6. Майстер-клас «Vocalist vs Artist» від продакшн-агенції КƎМІ. Упродовж заходу учасники прокачають свої акторські, вокальні вміння, попрацюють над розкриттям нових творчих здібностей. Тренерка майстер-класу – Дарія Мінєєва – вокальний коуч, фіналістка «Голосу країни», зіркова бек-вокалістка (Євробачення, Х-Фактор, The Maneken, KADNAY, O’Torvald, Злата Огнєвіч).

Коли: з 12:00 по 18:00

Де: вул. Благовісна, 213

Деталі за посиланням

26 січня

7. Курс з надання першої медичної допомоги. Розрахований на усіх громадян, яким не байдуже життя їх близьких. На курсі кожен охочий – навчиться надавати допомогу при кровотечах, інфарктах, інсультах, судомах, робити закритий масаж серця та штучне дихання. Зрозуміє, як правильно викликати швидку щоб збільшити шанс на порятунок постраждалого. Дізнається, як надавати допомогу при утопленні, удавленні, опіках та інших невідкладних станах, з якими кожен може зіткнутися у повсякденному житті.

Коли: 09:00-18:00

Де: вул. Остафія Дашковича, 19

Деталі за посиланням

8. Тренінг «Критика зсередини і ззовні. Процесуальна практика». Проводить фасилітаторка, авторка тренінгів та семінарів Оля Чіпенко. На тренінгу кожен познайомиться з «внутрішнім критиком» і дізнається його функції. Попрацює з внутрішньою опорою, навчиться отримувати користь із зовнішньої критики.

Коли: з 10:00 по 13:00

Де: Студія 304. ПК «Дружба Народів», бульв. Шевченка, 249

Оплата довільна. Деталі за посиланням 

Фото на головній Віталія Пітвала