4 листопада у Черкасах прощатимуться із загиблим бійцем

Сергій Сиротенко загинув 1 листопада під час виконання бойового завдання поблизу Мар’їнки

4 листопада о 12-00 на Соборній площі відбудеться прощання із загиблим у зоні АТО Сергієм Сиротенком. Він служив у батальйоні спеціального призначання «Донбас» Національної гвардії України. У цей день в Черкасах оголосять жалобу та приспустять прапори на всіх громадських та адміністративних будівлях, повідомляє прес-служба міськради.

Сергій Сиротенко загинув 1 листопада під час виконання бойового завдання поблизу Мар’їнки (Донеччина). Підірвавшись на міні, майор отримав поранення, несумісне із життям.


Народився Сергій Сиротенко 24 грудня 1977 року.

У 1995 році закінчив загальноосвітню школу і вступив до Академії прикордонних військ ім. Б. Хмельницького (окремий факультет ВВ МВС України).

По його закінченню у 1999 році проходив службу командиром взводу у частинах Північного територіального командування ВВ МВС України до 2004 року.

Влітку 2014 року добровільно пішов захищати Україну у щойно сформований підрозділ «Донбас». Там обіймав посади заступника командира роти з роботи з особовим складом, командира роти та заступника командира батальйону.

З лютого 2015 року уклав контракт на проходження військової служби з Національною гвардією України.

У загиблого бійця залишилися дружина та троє дітей.

Усі фото зі сторінки Сергія Сиротенка у Facebook