23 активісти, які змінюють Черкаси. Онлайн-голосування

Обирай людину, яка робить найбільший вклад в розвиток Черкас

Вони допомагають лікувати тяжкохворих дітей і підтримують жінок, які постраждали від насильства. Допомагають українським воїнам і виховують молодь. Організовують фестивалі та слідкують за тим, як чиновники витрачають гроші з бюджету. А ще – рятують собак і котів. Всі вони різні, але їх об’єднує одне – бажання творити суспільно важливі справи, не чекаючи винагороди.

Усі вони – громадські активісти. Останнім часом слово «активіст» все частіше набуває негативного забарвлення: активістів асоціюють з людьми, яким немає чим зайнятися, які все критикують і заважають владі працювати. Ми вирішили це виправити і показати, що в Черкасах є багато людей, які змінюють наше місто на краще. Редакція «Громадського ТБ: Черкаси» спільно з ІТ-командою Master of Code Global підготували онлайн-голосування за громадських активістів Черкас, аби якомога більше читачів дізналося про людей, які творять у нашому місті суспільні зміни.

Разом із колегами з інших медіа – відповідальним редактором видання «Прочерк» Назарієм Вівчариком, головною редакторкою видання «18000» Єлєною Щепак і начальником відділу підтримки громадянського суспільства у Черкаській міській раді Олексієм Дубовим ми склали перелік із 23 черкаських активістів, які, на нашу думку, роблять найбільший вклад у розвиток громадянського суспільства в Черкасах.

Троє людей, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають від нашого партнера – ІТ-команди Master of Code Global – призи:

1 місце: квиток на лекцію із фандрейзингу «Як знайти гроші для некомерційної організації» британського тренера, віце-голови Інституту фандрейзингу Великобританії Стівена Джорджа і сертифікат на купівлю книг на 1000 гривень.

2 місце: квиток на лекцію із фандрейзингу та сертифікат на купівлю книг на 500 гривень.

3 місце: квиток на лекцію із фандрейзингу та сертифікат на купівлю книг на 300 гривень.

Голосування розпочинається о 14:00 5 червня і триватиме 10 днів – до 15 червня включно. Переможців оголосимо у неділю – 16 червня.

Нехай щастить!